Výstava, ktorá hovorí za všetko | Topky.sk

°C

Piatok, 22. november 2019. Meniny má Cecília, zajtra Klement.

Výstava, ktorá hovorí za všetko

Peter si svoj život bez Slovenského Červeného kríža už nevie ani predstaviť
Peter si svoj život bez Slovenského Červeného kríža už nevie ani predstaviť
Zdroj: Červený kríž
07.05.2013 11:00

Od 1. mája do 30. júna 2013 môžu obyvatelia Slovenska, v rámci verejnej zbierky, prispieť Slovenskému Červenému krížu dobrovoľným príspevkom. Cieľom zbierky je vyzbierať finančnú podporu na rozvoj činnosti SČK, predovšetkým na sociálnu pomoc a prvú pomoc či zdravotnú výchovu.


Fotograf Martin Črep nezaváhal ani na chvíľu

Červený kríž je organizácia, ktorá už 150 rokov pomáha ľuďom na celom svete. Na Slovensku pôsobí 20 rokov a bez podpory verejnosti, by bola jeho existencia ohrozená. Aj preto vznikla myšlienka ukázať ľuďom niečo zo širokého portfólia činností Slovenského Červeného kríža.

Od 3. do 15. mája 2013 je v novej bratislavskej galérii Expo@Eurovea expozícia Aj málo je veľa. Ide o osvetovú výstavu, ktorá zachytáva široké spektrum činností Slovenského Červeného kríža ako aj pohľad do 150 ročnej histórie tejto svetovej organizácie. Návštevníci si môžu pozrieť autentické zábery zo života SČK doplnené o fotografie renomovaného slovenského fotografa Martina Črepa.

Martin Črep, jeden z najlepších fotografov na Slovensku, nezaváhal ani minútu a podieľal sa na tvorbe konceptu kampane, ktorá podporuje Verejnú zbierku Slovenského Červeného kríža. Jeho fotoaparát zachytil neuveriteľné momenty ľudí, ktorým SČK pomáha.  Aj takýmto spôsobom sa dá pomôcť tam kde treba.

Výstava potrvá od 3. – 15. mája 2013 v galérii Eurovea v Bratislave. Následne bude expozícia putovať po ďalších mestách Slovenska.

Niekedy stačí tak málo, aby veľké veci fungovali.
Aj vďaka vášmu dobrovoľnému príspevku na činnosť Slovenského Červeného kríža, dokážeme pomáhať ľuďom, ktorí to naozaj potrebujú.
 

Účet pomoci SČK: 665555/0200
Variabilný symbol: 201305

-Reklamná správa-


Galéria

Peter si svoj život Aj fotograf Martin Črep Autentické zábery zo života Peter, ktorý zapózoval Martinovi Zahájenie výstavy Aj málo Prezidentka Slovenského Červeného kríža

Nástroje k článkuZDROJ: PR článok
FOTO: Červený kríž

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články