Štvrtok, 13. máj 2021. Meniny má Servác, zajtra Bonifác.

Aké je tajomstvo Feng šuej? Vietor a voda pre harmonický domov

28.05.2016 15:00

Čínske slovo Feng v doslovnom preklade znamená vietor, šuej je čínsky výraz pre vodu. Myslí sa tým, že všetko, čo nás obklopuje, je tvorené z tečúcej energie. V taoizme, ktorý je základom umenia feng šuej, sa feng šuej označuje za umenie a vedu o harmonickom živote ľudí s prostredím a prírodou.


Feng šuej patrí k starodávnemu čínskemu systému pravidiel. Podľa nich si Číňania už tisíce rokov stavajú domy na miestach, ktoré prinášajú šťastie, a v súlade s nimi ich navrhujú a zariaďujú. Podľa smerových línií feng šuej si starodávni Číňania stavali domy a zakladali záhrady. Na tieto pravidlá dbajú ľudia pri výstavbe domu aj v modernej Číne.

Kniha Feng šuej vás naučí rozpoznať pozitívne a negatívne energie a ako ich môžete posilniť, prípadne odvrátiť. V tejto knihe pochopíte základy feng šuej. Dostanete aj veľké množstvo tipov, ako už s malými prostriedkami možno posilniť pozitívny tok energie v interiéroch i exteriéroch.
Feng šuej vás má naučiť, ako zlepšiť energiu vo svojom okolí. Nemôžete čakať, že zo dňa na deň sa vyriešia všetky ťažkosti, ktoré vás trápia a nedajú vám spávať. No feng šuej vám pomôže zistiť existujúce problémy a označiť cesty, akými sa máte uberať, aby to prispelo k vyriešeniu konfliktov.

Feng šuej je staročínske umenie o tom, ako žiť v súlade s prostredím. Táto príručka vám prehľadne a zrozumiteľne vysvetlí základy učenia starého tisíc rokov. Dozviete sa, ako možno aj nenápadnými prostriedkami posilniť pozitívny tok energie v dome či v záhrade. Tento praktický poradca doplnený inšpiratívnymi fotografiami a názornými ilustráciami vám odpovie na všetky otázky týkajúce sa feng šuej.

Kniha Feng šuej sa nachádza v ponuke internetového obchodu iPark.sk. Osobný odber po celej SR zdarma>>


Nástroje k článkuZDROJ: PR článok
FOTO: PR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články