Piatok19. júl 2024, meniny má Šarlota, Dušana, zajtra Eliáš, Iľja, Eliána

Na Slovensku máme ďalšieho MILIONÁRA: Šťastlivec zo Záhoria trafil v lotérii JACKPOT, vyhral rozprávkovú SUMU!

(Zdroj: TASR - Michal Svítok)

BRATISLAVA - Na Slovensku máme vďaka hre EUROMILIÓNY po utorkovom žrebovaní ďalšieho milionára. Bohatší o viac ako 7 miliónov sa zobudil šťastlivec z Trnavského kraja. V tejto chvíli sa ešte nevie, či ide o výherkyňu alebo výhercu. Svoju stávku sa rozhodol uzatvoriť v deň žrebovania na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v regióne Záhorie.

Letný deň sa začal pre mnohých obyvateľov Trnavského kraja rovnako – slnko vysoko na oblohe a teploty stúpajúce nad 30°C. Pre jedného šťastlivca však tento deň znamenal výraznú zmenu v živote. Hráč, ktorý sa rozhodol skúsiť svoje šťastie v lotérii EUROMILIÓNY, ešte netušil, že večer už bude zaspávať ako milionár.

„Je pre mňa veľkým potešením zablahoželať výhercovi k úžasným 7 EUROMILIÓNOM. V TIPOSe plníme naše poslanie, ktorým je prinášať radosť z hier a výhier. Veríme, že každá výhra, či už menšia alebo miliónová, prinesie výhercovi len pozitívne zmeny a novú životnú etapu plnú radosti,“ dodáva Peter Deďo, predseda predstavenstva a generálny riaditeľ národnej lotériovej spoločnosti TIPOS.

ANKETA Každý túži vyhrať jackpot. Vieme čo by urobili s toľkými peniazmi Slováci


Šťastné čísla

Na tikete štastlivec vyplnil šesť hracích polí a zvolil si aj účasť v doplnkovej hre EUROMILIÓNY JOKER. Obsluhe terminálu zaplatil 9,50 eura a ostávalo mu už len čakať na večerné žrebovanie. Osud mu prial. Vyžrebované boli čísla: 3, 11, 19, 22, 23, 28 a 29 a powerballové číslo 6. Práve tieto čísla mal v jednom zo svojich šiestich tipov a priniesli mu neuveriteľnú výhru v miliónoch eur.

Vďaka hrám a lotériám, ktoré od roku 1993 prevádzkuje spoločnosť TIPOS, pribudlo doteraz na Slovensku 77 milionárov (pozn.: ide o počet hráčov, ktorí vyhrali v číselných lotériách aspoň 1 milión eur). Výhra 7 069 930,75 eura je v poradí 7. najvyššou výhrou v rebríčku jackpotových výhier.

Viac o téme: TIPOSZáhorieJackpotEuromilióny
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu