Pondelok25. september 2023, meniny má Vladislav, zajtra Edita

Polícia obvinila zo zločinu ublíženia na zdraví 33-ročného Popradčana

Ilustračné foto
Ilustračné foto (Zdroj: Getty Images)

POPRAD - Polícia obvinila 33-ročného Popradčana zo zločinu ublíženia na zdraví spáchaného v súbehu s trestným činom výtržníctva. Informovala o tom hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Jana Ligdayová.

 Spomenutý muž podľa policajnej hovorkyne v utorok (23. 5.) vo večerných hodinách napadol 45-ročného Popradčana. K útoku došlo pred jedným z bytových domov na Rázusovej ulici v Poprade.

"Útočník udieral staršieho muža do hlavy, ktorý následkom toho spadol na zem, kde ho mladší muž opakovane udieral a kopal do celého tela, agresivita útoku sa stupňovala. Napadnutý muž pri tomto útoku utrpel viacero závažných zranení, ktoré si vyžiadajú dlhodobé liečenie. Útočník bol políciou v krátkom čase vypátraný, bol zadržaný a umiestnený do cely policajného zaistenia," uviedla Ligdayová.

Okresný popradský vyšetrovateľ na základe dôkazov vzniesol obvinenie voči 33-ročnému mužovi zo spomenutých trestných činov. Vyšetrovateľ spracoval podnet na podanie návrhu na vzatie obvineného do väzby.

 

Viac o téme: Ublíženie na zdravíPolícia Obvinenie
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program
Článkov: 8

Ďalšie zo Zoznamu