Piatok, 31. marec 2023. Meniny má Benjamín, zajtra Hugo.

MIMORIADNE PÁTRANIE Ďalšia nezvestná! Polícia hľadala 15-ročnú Soňu z Bratislavy: Už je v opatere lekárov

Mladé dievča bolo vypátranéGaléria fotiek (1)
Mladé dievča bolo vypátrané
Zdroj: minv

BRATISLAVA - Polícia pátrala po ďalšom nezvestnom dievčati z Bratislavy. Tentokrát ide o 15-ročnú Soňu Švantnerovú, po ktorej bolo vyhlásené mimoriadne pátranie.


Aktualizované o 17:30

Ako informuje na sociálnej sieti Záchranný systém Slovenska 15-ročné dievča bolo vypátrané. Aktuálne má byť v opatere lekárov.

Obrovskou tragédiou sa skončilo pátranie po nezvestnej 18-ročnej Terézii Macalíkovej, ktorú hľadali od sobotného večera. V stredu ráno vyplavil jej telo Dunaj. Terézia odišla od priateľa z petržalského bytu potom, čo sa pohádali. V poslednej správe, ktorú od nej dostal, mu napísala, že sa nachádza na Starom moste. Keď tam však jej priateľ Nasim dorazil, našiel už iba jej kabát, v ktorom mala peňaženku a mobilný telefón. 

Video nie je vhodné pre maloletých a citlivé povahy

archívne video

Polícia teraz vyhlásila mimoriadne pátranie po 15-ročnej Soni Švatnerovej z Bratislavy. Soňa má asi 50 kilogramov, čierne husté vlasy, ktoré má dlhé po plecia. Má tmavohnedé oči. Naposledy mala oblečenú čiernu zimnú bundu, modročierny pásikavý sveter, modré široké rifle a na hlave mala červenú čiapku. Obuté mala čierne tenisky značky Vans, rovnako mala na sebe aj batoh rovnakej značky. 

Ak ste ju niekde videli alebo ju uvidíte, kontaktujte políciu na čísle 158.

Viac o téme:


 
 

Najčítanejšie články