Streda, 22. marec 2023. Meniny má Beňadik, Benedikt, zajtra Adrián.

Nehoda v Prievidzi: Osobný automobil sa zrazil s vlakom, nehoda si nevyžiadala zranenia

Ilustračné fotoGaléria fotiek (1)
Ilustračné foto
Zdroj: gettyimages.com

PRIEVIDZA - Zásah hasičov si v utorok (29. 11.) podvečer vyžiadala dopravná nehoda osobného auta a osobného vlaku na železničnom priecestí na Východnej ulici v Prievidzi. Zrážka si nevyžiadala zranených. V stredu o tom informoval hovorca hasičov v Trenčianskom kraji Marián Petrík.


"V osobnom vlaku sa nachádzalo 31 cestujúcich a trojčlenná posádka, všetci boli bez zranení. Vodič z osobného automobilu bol mimo vozidla a taktiež bez zranení. Železničné priecestie bolo v dôsledku zrážky neprejazdné v oboch smeroch," opísal Petrík.

Prievidzskí hasiči podľa neho vymedzili miesto udalosti a preverili zdravotný stav všetkých účastníkov, súčasne na mieste zásahu vykonali protipožiarne opatrenia a vozidlo stabilizovali. "Po zdokumentovaní dopravnej nehody príslušníkmi polície hasiči pomocou navijaka vytiahli postihnutý automobil z koľajiska a odtiahli na vedľajšiu komunikáciu. Taktiež skontrolovali vlakovú súpravu," doplnil. K úniku prevádzkových kvapalín v dôsledku udalosti nedošlo. Pri nehode zasahovali traja príslušníci Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) z Prievidze s jedným kusom techniky.

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články