Utorok, 29. november 2022. Meniny má Vratko, zajtra Andrej, Ondrej, Andreas.

AKTUÁLNE Prekliaty týždeň na cestách: Pri Leviciach sa prevrátil autobus s asi 30 ľuďmi!

Nehoda autobusuGaléria fotiek (3)
Nehoda autobusu
Zdroj: FB/Hasičský a záchranný zbor

LEVICE - V obci Bohunice v okrese Levice sa prevrátil autobus s 29 ľuďmi. Nehoda si doposiaľ vyžiadala 5 zranených.


Prekliaty týždeň na cestách! Po tragickej nehode v Bratislave sa v obci Bohunice v okrese Levice prevrátil autobus. Vnútri bolo 29 cestujúcich. Informovali o tom hasiči na sociálnej sieti. Podľa predbežných informácií k vážnym zraneniam neprišlo. 

Nehoda autobusu
Galéria fotiek (3)
Nehoda autobusu
Zdroj: FB/Hasičský a záchranný zbor

"Hasiči momentálne zasahujú pri dopravnej nehode autobusu, ktorá sa stala v k.o. Bohunice, okres Levice. Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že autobus skončil mimo vozovky, kde ostal prevrátený na boku. V tom čase sa v ňom nachádzalo 29 cestujúcich, z ktorých 4 osoby utrpeli ľahšie zranenia. Momentálne sa už všetky osoby nachádzajú mimo autobusu. Zasahujúci hasiči vykonali na vozidle protipožiarne opatrenia a poskytli zraneným predlekársku prvú pomoc. Na mieste udalosti zasahujú profesionáli z Levíc a z Nitry a dobrovoľní hasiči z DHZO Bátovce," informovali hasiči s tým, že nehoda si doposiaľ vyŹiadala 5 zranených. 

Správu aktualizujeme. 

Tragédia na Zochovej

V nedeľu 2. októbra prišlo na Staromstskej ulici v Bratislave k obrovskej tragédii. Teraz už bývalý športový funkcionár Dušan Dědeček vo vysokej rýchlosti vrazil do zastávky Zochova, na ktorej sa v tej chvíli nachádzalo asi 40 ľudí. Zomrelo 5 mladých študentov, jeden stále leží v kritickom stave v nemocnici, ďalší mali stredne ťažké zranenia. 

Dědečkovi namerali 1,69 promile. Opitý bol aj jeho syn, ktorý sedel na mieste spolujazdca. Arogantného vodiča zadržala polícia a obvinili ho zo všeobecného ohrozenia, za čo mu hrozí trest 20 až 25 rokov alebo doživotie. Prokurátor podal návrh na jeho väzobné stíhanie, rozhodovať o ňom bude sudca pre prípravné konanie dnes o 16-tej hodine. 

Tragická noc v Bratislave: Na mieste, kde arogantný vodič zabil 5 študentov, ľudia zapaľujú sviečky

 

 

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články