Streda, 28. september 2022. Meniny má Václav, zajtra Michal, Michael, Michaela.

SÚŤAŽ: Hľadáme najväčší výtlk v Banskobystrickom kraji: Kandidát na župana ponúka finančnú výhru!

Súťaž o najväčší výtlkGaléria fotiek (2)
Súťaž o najväčší výtlk
Zdroj: topky.sk

BANSKÁ BYSTRICA - Stredoslováci, pozor! Cesty vo vašom kraji patria dlhodobo k najhorším na Slovensku a určite ich dôverne poznáte. Kandidát na banskobystrického župana ADRIAN POLÓNY vám ponúka jedinečnú možnosť vyhrať 500 eur v súťaži „Ondrík“ o najväčší výtlk v BB kraji.


Cesty v Banskobystrickom kraji sú katastrofálne

Jeden z najhorúcejších kandidátov do kresla banskobystrického župana Adrian Polóny kritizuje súčasné vedenie kraja za havarijný stav ciest. Tvrdí, že kraj pod správou Lunterovcov nečerpá eurofondy, ktoré boli „šité na mieru Banskobystrického kraja“. Nielen jeho irituje stav ciest v kraji, po ktorých sám jazdí. Nepríjemné skúsenosti na cestách, často pripomínajúcich tankodrom, majú aj vodiči zo SAD Zvolen, ktorú kandidát na banskobystrického župana Adrián Polóny úspešne riadi už 20 rokov. Aj preto sa rozhodol v nadchádzajúcich komunálnych voľbách zabojovať o kreslo župana a posunúť kvalitu služieb v kraji na vyššiu úroveň.

Adrian Polóny
Galéria fotiek (2)
Adrian Polóny
Zdroj: TASR - Ján Krošlák

Ako sa zapojiť do súťaže NAJ VÝTLK

Kandidát na banskobystrického kraja Andrej Polóny vyhlásil súťaž NAJ VÝTLK Banskobystrického kraja s názvom „ONDRÍK“ a výhrou priamo od neho je rovných 500 eur. Ako na to?

Vložte fotografiu „vášho obľúbeného“ výtlku v komentároch pod FB príspevok Adriana Polónyho a napíšte, kde sa presne nachádza. (mesto, obec, ulica)

 

SÚŤAŽ Hľadá sa najväčší výtlk v Banskobystrickom kraji: Kandidát na župana ponúka krásnu výhru! 💶✌ Stredoslováci,...

Posted by Adrian Polóny on Friday, September 16, 2022

NAJ VÝTLK bude odmenený ADRIANOM POLÓNYM sumou 500 eur.

Súťaž trvá od 16.9. – 7.10.2022.

Vyhlásenie výsledkov o najväčší VÝTLK s názvom „Ondrík“ bude 10.10.2022. Následne sa s víťazom spojíme a odovzdáme mu výhru.

 

Advertoriál je pripravený v spolupráci s kandidátom na predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja Adriánom Polónym.

Viac o téme:

Súvisiace články

Najčítanejšie články