Streda, 6. júl 2022. Meniny má Patrik, Patrícia, zajtra Oliver.

FOTO V Malackách došlo k nehode: Vodič javil známky požitia drog

V Malackách došlo k nehode, vodič javil známky požitia drogGaléria fotiek (2)
V Malackách došlo k nehode, vodič javil známky požitia drog
Zdroj: Facebook/Polícia SR - Bratislavský kraj

BRATISLAVA - V Malackách došlo vo štvrtok (13. 1.) k dopravnej nehode, vodič javil známky požitia drog. Informoval o tom hovorca bratislavských krajských policajtov Michal Szeiff.


Štyridsaťročný vodič nedal podľa polície pri prejazde križovatkou ulíc Cesta mládeže a Martina Benku prednosť v jazde vozidlu, ktoré prechádzalo po hlavnej ceste. "V dôsledku toho došlo k zrážke, pri ktorej utrpela 51-ročná vodička vozidla mnohopočetné zlomeniny a iné ťažké zranenia. Tie si vyžiadali jej okamžitý prevoz do nemocnice," priblížil Szeiff.

V Malackách došlo k
Galéria fotiek (2)
Zdroj: Facebook/Polícia SR - Bratislavský kraj

Policajti vodiča na mieste podrobili dychovej skúšky na zistenie prítomnosti alkoholu v dychu. Tá skončila s negatívnym výsledkom. "Nakoľko však javil známky požitia omamných a psychotropných látok, bol nariadený odber biologického materiálu za účelom zistenia ich prítomnosti v tele," vysvetlili.

Polícia upozorňuje vodičov

Dopravní policajti v Malackách podľa Szeiffa vyšetrujú presné príčiny nehody. Policajný vyšetrovateľ zároveň začal trestné stíhanie vo veci trestného činu ublíženia na zdraví. Polícia v tejto súvislosti upozorňuje vodičov, že alkohol v žiadnom prípade nepatrí za volant. Apeluje na nich, aby boli na cestách voči sebe ako aj ďalším účastníkom premávky zodpovední a alkohol alebo iné návykové látky pred alebo počas jazdy za žiadnych okolností nepožili.

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články