Piatok, 24. september 2021. Meniny má Ľuboš, Ľubor, zajtra Vladislav.

Sadla do auta a potom sa to stalo: Žena z Prešova prišla o všetko, defektári ju obrali o 40-tisíc!

Zdroj: FB / Polícia Slovenskej republiky
04.08.2021 13:59

PREŠOV - Ostali jej len oči pre plač! V utorok popoludní si spokojne sadla do auta, zamkla sa, avšak po pár metroch začala obrovská dráma! Prišla totiž o 40-tisíc eur, ktoré mala ukryté v batohu. To ale zďaleka nie je všetko.


Podľa prešovských policajtov sa premyslená krádež stala v Poprade na Ulici Dominika Tatarku v utorok po 16. hodine popoludní.

Sadla do auta a
Zdroj: FB / Polícia Slovenskej republiky

Do svojho auta zaparkovaného na ceste nastúpila Popradčanka a na zadné sedadla dala ruksak, v ktorom okrem jej osobných vecí boli aj peniaze rôznych mien, spolu v hodnote cca 40 000,- €. Ešte predtým ako sa s autom pohla, tlačidlom na dverách ho z vnútra uzamkla,“ uvádzajú muži zákona. Aj keď sa zdá, že bola v bezpečí, opak bol pravdou. Zlodej sa totiž poistil a chcel využiť chvíľu nepozornosti svojej obete.

Sadla do auta a
Zdroj: FB / Polícia Slovenskej republiky

Keď sa však pohla dopredu asi po metri sa jej na aute uvoľnilo a odpadlo pravé predné koleso. Vtedy k autu pristúpil neznámy páchateľ, ktorý sa pokúsil otvoriť dvere, čo sa mu však nepodarilo, keďže boli zamknuté,“ vysvetlili policajti, podľa ktorých zlodej následne rozbil okno na zadných dverách a zobral ruksak aj s peniazmi. Svoju obeť pritom počas celej krádeže nijak neoslovil. Na veci v súčasnosti pracujú popradskí kriminalisti. Popradský vyšetrovateľ začal trestné stíhanie pre zločin krádeže a prečin poškodzovania cudzej veci,“ uzavreli.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/PH

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články