Utorok, 18. máj 2021. Meniny má Viola, zajtra Gertrúda.

Tragické ráno pri Pezinku: FOTO Vodička (†55) vyletela zo zákruty do poľa, na mieste zomrela

Nehoda za obcou Budmerice
Nehoda za obcou Budmerice
Zdroj: FB/Polícia - Bratislavský kraj,
12.03.2021 10:20

BRATISLAVA - Ďalšie tragické na ráno na našich cestách! Pezinskí dopravní policajti prišli dnes k nehode, pri ktorej vyhasol život 55-ročnej vodičky. So svojím autom vyletela do poľa. Záchranári jej už nedokázali pomôcť, zraneniam na mieste podľahla.


FOTO Desivá nehoda na Liptove! O život prišiel milovník áut Tomáš (†31): Dojemné vyznania do neba

"Podľa doterajších informácií z miesta dopravnej nehody prechádzala vodička po ceste III triedy smerom do obce Báhoň. Pri prejazde zákruty za obcou Budmerice vozidlo Mazda 2 z doposiaľ presne nezistených príčin vyletelo do poľa. Po prijatí oznámenia o nehode sa na miesto dostavili záchranné zložky a záchranársky vrtuľník. Vodička však pri dopravnej nehode utrpela zranenia, ktorým na mieste podľahla," informovala polícia Bratislavského kraja na sociálnej sieti. 

Tragické ráno pri Pezinku:
Zdroj: FB/Polícia - Bratislavský kraj

Polícia upozorňuje, že miestna komunikácia bude počas dokumentovania a odstraňovania následkov dopravnej nehody na nevyhnutne potrebný čas neprejazdná.

Tragické ráno pri Pezinku:
Zdroj: FB/Polícia - Bratislavský kraj

"Okolnosti, ktoré tejto tragickej dopravnej nehode predchádzali budú predmetom vyšetrovania," dodala polícia, ktorá opätovne pripomína vodičom a všetkým účastníkom cestnej premávky, aby jazdili opatrne, aby boli za volantom sústredení a správali sa predvídavo.

Tragické ráno pri Pezinku:
Zdroj: FB/Polícia - Bratislavský kraj


Galéria

Nehoda za obcou Budmerice

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články