Pondelok, 12. apríl 2021. Meniny má Estera, zajtra Aleš.

Expremiérka Radičová poriadne naložila celej vláde: Do lockdownu dajte Matoviča a spol.!

Iveta Radičová
Iveta Radičová
Zdroj: TASR/Jakub Kotian
12.12.2020 09:47

BRATISLAVA - Pandémia koronavírusu lomcuje celým svetom vrátane Slovenska. Mnohí kritizujú, ako sa k riešeniu situácie stavia naša vláda a do toho si ešte prirátajte spory v koalícii. Najnovšie sa ku kritikom pridala aj bývalá premiérka Iveta Radičová. Najvyšším predstaviteľom odporúča, aby si dali pauzu.


KORONAVÍRUS Expremiérka Radičová zvozila Matoviča ako malého chlapca: Zabudol na svoje vlastné slová!

Poriadne im naložila! Iveta Radičová zverejnila na Facebooku veľavravný status, ktorým odkazuje hlavnému hygienikovi Jánovi Mikasovi, aby uvalil tvrdý lockdown na vládu a parlament. "Myslím, že by im pauza prospela. Ak nie im, nám určite," píše v príspevku, ktorý má už vyše tisíc lajkov. 

Pán Mikas by mohol rozhodnúť o tvrdom lockdowne pre vládu a parlament. Myslím, že by im pauza prospela. Ak nie im, nám určite

Posted by Iveta Radičová on Friday, 11 December 2020

Expremiérka svojimi slovami zrejme narážala na čoraz vyhrotenejšiu situáciu medzi koaličnými partnermi a nie príliš vľúdnu celkovú atmosféru na politickej scéne. Je možné, že aj ona je sklamaná z toho, že avizovaná a sľubovaná zmena po voľbách neprišla. V ostatných týždňoch plnia titulky novín správy o čajovom škandále Borisa Kollára počas jeho hospitalizácie v Nemocnici sv. Michala, kvôli čomu je obviňovaný z papalášstva. Okrem toho sa Slováci už niekoľko mesiacov musia prizerať slovnému boju medzi premiérom Matovičom a ministrom hospodárstva Sulíkom. Situácia podľa Ivety Radičovej očividne nie je dobrá, preto si myslí, že by si naši politici mali dať na nejaký čas pohov. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/np

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články