°C

Piatok, 30. október 2020. Meniny má Šimon, Simona, zajtra Aurélia.

Václav si po testoch na koronavírus z nosa vytiahol... preboha! FOTO Jeho príspevok rúca internet

Zdroj: Polícia SR - Hoaxy
22.09.2020 07:10

BRATISLAVA - V súvislosti s koronavírusom sa internetom šíria rôzne hoaxy. Mnohí ľudia vymysleným správam veria a vôbec ich nezaujíma, aký je ich zdroj. Práve preto bolo len otázkou času, kým niekto podnikne krok, pre ktorý sa rozhodol Čech Václav.


Ten na sociálnej sieti zverejnil dve fotografie. "Vážení priatelia, chcem vás dôrazne varovať!!!," znelo hneď v úvode jeho popisu. Opísal, ako absolvoval test na koronavírus, ako prebiehal, nezabudol pripomenúť, ako to celé bolelo a poľutovať bezbranné deti, ktoré to tiež musia podstupovať. Jeho výsledok bol negatívny. Hrozne sa mu uľavilo. Potom však nastal zvrat!

Václava začal bolieť hlava, bolo mu na zvracanie, zle videl a niečo ho tlačilo a škriabalo v nose. "Dnes už som to nevydržal a keď som sa v práci špáral v nose, nestačil som sa diviť," priblížil. Čo našiel? Súčiastku z čipu na ovládanie mysle! 

Václav si po testoch
Zdroj: Polícia SR - Hoaxy

Nuž, ak ste tento príspevok postrehli a nebodaj mu uverili, mali by ste sa zamyslieť nad tým, že všetky príbehy, ktoré sa objavia na internete, nemusia byť zákonite pravdivé. Autor príspevku si totiž strieľal z tých, ktorí veria dezinformáciách o čipovaní a poukazoval na ľudskú dôverčivosť. Že išlo len o vtip potvrdila aj polícia. Pobavilo?

Na pondelkové ráno správa od našich bratov Pre istotu pridávame vysvetlenie: autor príspevku si robí srandu a vysmieva sa takýmto spôsobom ľuďom, ktorí šíria dezinformácie o čipovaní

Uverejnil používateľ Hoaxy a podvody - Polícia SR Nedeľa 20. septembra 2020

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nin

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články