°C

Sobota, 31. október 2020. Meniny má Aurélia, zajtra Denisa.

MIMORIADNE Diaľnicu D1 v smere na Žilinu uzavreli: FOTO Pri Trenčíne sa zrazili tri autá

Diaľnica D1 je momentálne pri Trenčíne v smere na Žilinu uzavretá.
Diaľnica D1 je momentálne pri Trenčíne v smere na Žilinu uzavretá.
Zdroj: Facebook - HaZZ
01.09.2020 15:30

TRENČÍN - Diaľnica D1 je momentálne pri Trenčíne v smere na Žilinu uzavretá. Dôvodom je dopravná nehoda troch áut, ktorá sa stala na 121. kilometri diaľnice.


V autách sa v čase nehody nachádzalo šesť osôb. Tri z nich utrpeli zranenia rôzneho rozsahu a momentálne sa nachádzajú v opatere záchranárov. Informovala o tom hovorkyňa Prezídia Hasičského a záchranného zboru Katarína Križanová.

Diaľnica D1 je momentálne
Zdroj: Facebook - HaZZ

"Hasiči poskytli zraneným predlekársku prvú pomoc, vozidlá zabezpečili proti vzniku požiaru a zabránili úniku prevádzkových kvapalín," spresnila Križanová. 

Diaľnica D1 je momentálne
Zdroj: Facebook - HaZZ

"Nehoda si vyžiadala štyroch ranených, medzi nimi i dieťa. Traja z nich utrpeli úraz hlavy, štvrtého účastníka nehody záchranári vzhľadom na jeho vážne poranenia uviedli do umelého spánku a v kritickom stave transportovali do nemocnice," uviedla hovorkyňa Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby Alena Krčová. Polícia na sociálnej sieti informovala, že na diaľnici malo dôjsť k zrážke až piatich vozidiel.
 


Galéria

Diaľnica D1 je momentálne Diaľnica D1 je momentálne Diaľnica D1 je momentálne Diaľnica D1 je momentálne Diaľnica D1 je momentálne Diaľnica D1 je momentálne Diaľnica D1 je momentálne

Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články