Sobota, 17. apríl 2021. Meniny má Rudolf, zajtra Valér.

Šokujúce VIDEO: Cestu kamiónom si chcel skrátiť cez cyklomost! Martin (30) už čelí obvineniu

Z Rakúska sa cez Cyklomost slobody pokúšal prejsť kamión
Z Rakúska sa cez Cyklomost slobody pokúšal prejsť kamión
Zdroj: Facebook/Polícia SR - Bratislavský kraj
12.07.2020 18:59

BRATISLAVA – Pred viac než týždňom sa na sociálnej sieti polície objavilo šokujúce video - cez cyklomost v Devínskej Novej Vsi sa pokúsiť prejsť kamión. Jeho vodič už čelí obvineniu zo zločinu.


Polícia začiatkom tohto mesiaca prijala oznámenie o jazde kamiónu cez Cyklomost slobody v bratislavskej mestskej časti Devínska nová Ves.

VIDEO Kamionista sa asi musel zblázniť: Z Rakúska sa chcel na Slovensko dostať cez cyklomost

„Vodič kamióna zn. SCANIA nerešpektoval dopravné značenie, z ktorého bolo zrejmé, že na uvedený cyklomost je zakázaný vjazd všetkých motorových vozidiel a rovnako, že je určený výlučne pre cyklistov a chodcov a pokúsil sa cez neho prejsť,“ objasnil krajský policajný hovorca Michal Szeiff. „Touto jazdou vydal ľudí do nebezpečenstva smrti alebo ťažkej ujmy na zdraví alebo škody veľkého rozsahu porušením statiky mosta,“ dodal.

Kamionista už čelí obvineniu. „Na základe zabezpečenej dôkaznej situácie vzniesol vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave IV obvinenie zo zločinu všeobecného ohrozenia 30-ročnému Martinovi K. z okresu Trenčín,“ informoval Szeiff s tým, že v prípade preukázania viny hrozí za takéto konanie v zmysle zákona trest odňatia slobody na štyri až desať rokov.


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo
VIDEO: FB/Polícia SR - Bratislavský kraj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články