°C

Štvrtok, 6. august 2020. Meniny má Jozefína, zajtra Štefánia.

Hrôzostrašná nehoda pri Rožňave: FOTO Z auta ostal vrak, vodička sa zrazila s piatimi vozidlami

Dopravná nehoda v okrese Rožňava
Dopravná nehoda v okrese Rožňava
Zdroj: FB/Polícia SR - Košický kraj
04.07.2020 13:00

ROŽŇAVA – K hrôzostrašne vyzerajúcej dopravnej nehode v Rožňavskom okrese došlo v piatok popoludní. Vodička podľa polície prešla s vozidlom do protismeru a potom sa zrazila s piatimi autami.


Polícia na svojej sociálnej sieti informovala o piatkovej havárii, ku ktorej došlo okolo 15:15 v okrese Rožňava.

Dopravná nehoda v okrese
Zdroj: FB/Polícia SR - Košický kraj

„Tridsaťštyriročná vodička z Rožňavy viedla osobné motorové vozidlo značky Volkswagen Sharan v smere od obce Slavec na obec Brzotín, pričom po prejdení miernej pravotočivej zákruty, pravdepodobne v dôsledku nevenovania sa plne vedeniu vozidla, prešla do protismeru, následkom čoho došlo k bočnej zrážke s oproti idúcim nákladným vozidlom značky DAF, ktoré viedol 53-ročný muž z Košíc,“ uviedol hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach Jaroslav Ličák.

Dopravná nehoda v okrese
Zdroj: FB/Polícia SR - Košický kraj

Ako ďalej povedal, následne v protismere narazila do ľavej bočnej časti oproti idúceho vozidla značky Citröen Jumper, ktoré riadil 47-ročný vodič z Košíc. Vtedy už neovládateľné vozidlo Volkswagen Sharan sa podľa hovorcu na ceste dostalo do točivého šmyku a narazilo do ďalšieho oproti idúceho vozidla značky Peugeot Boxer, ktoré riadil 18-ročný vodič.

Dopravná nehoda v okrese
Zdroj: FB/Polícia SR - Košický kraj

„Po náraze vozidlo Volkswagen Sharan narazilo do ľavej prednej časti za ním idúceho vozidla značky Citröen Berlingo, ktoré viedol 41-ročný vodič z okresu Trebišov. Toyota Auris so 40-ročným vodičom z okresu Košice – okolie bolo v poradí piate a posledné, do ktorého neovládateľný Sharan narazil,“ skonštatoval Ličák s tým, že pri dopravnej nehode došlo k zraneniu vodičky Volkswagenu.

Škodu na motorových vozidlách predbežne vyčíslili na 30.000 eur. Na mieste všetkých účastníkov dopravnej nehody podrobili dychovej skúške na alkohol s negatívnym výsledkom.


Galéria

Dopravná nehoda v okrese Dopravná nehoda v okrese Dopravná nehoda v okrese

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články