°C

Streda, 3. marec 2021. Meniny má Bohumil, Bohumila, zajtra Kazimír.

Trnavská polícia úradovala: Muža obvinili pre drogovú trestnú činnosť

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: KRPZ Prešov
27.06.2020 12:33

TRNAVA - Kriminálna polícia v Trnave počas zákroku voči trom mužom v osobnom aute našla niekoľko desiatok dávok metamfetamínu. Informovalo o tom Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave na sociálnej sieti.


Dve osoby polícia napokon prepustila na slobodu a 36-ročného Trnavčana vyšetrovateľ zadržal a obvinil z obzvlášť závažného drogového zločinu. "Z vyšetrovania a zhromaždených dôkazov vyplynulo, že obvinený nakupoval pervitín zväčša v Seredi a ten potom predával v okrese Trnava viacerým osobám. Túto činnosť vykonával pravidelne a pervitínom zásoboval vybudovanú klientsku sieť," uviedla polícia.

KLEPLI SME PO PRSTOCH ĎALŠIEMU DROGOVÉMU DÍLEROVI A ten teraz čaká v policajnej cele, ako o jeho ďalšom osude rozhodne...

Uverejnil používateľ Polícia SR - Trnavský kraj Piatok 26. júna 2020

Zároveň vykonali kriminalisti aj domovú prehliadku v rodinnom dome v Trnave, pri ktorej zaistili stopy súvisiace s drogovou trestnou činnosťou. "Vyšetrovateľ spracoval podnet pre prokurátora na väzobné stíhanie obvineného. Za drogovú trestnú činnosť vykonávanú závažnejším spôsobom konania mu hrozí odňatie slobody na desať až 15 rokov. Obvinený teraz čaká v policajnej cele, ako o jeho ďalšom osude rozhodne sudca," doplnila polícia.


Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články