°C

Piatok, 5. marec 2021. Meniny má Fridrich, zajtra Radoslav.

FOTO Vodič tvrdil, že preváža prípravky proti vlhkosti: Colníci ostali v šoku

Vodič tvrdil, že preváža prípravky proti vlhkosti
Vodič tvrdil, že preváža prípravky proti vlhkosti
Zdroj: FOTO TASR - Finančné riaditeľstvo SR
20.05.2020 14:05

TRNAVA - Príslušníci finančnej správy z Colného úradu Trnava našli pri kontrole osobného motorového vozidla 20.000 kusov ampuliek a 60.000 kusov piluliek s látkami s anabolickým alebo iným hormonálnym účinkom. Vodič tvrdil, že preváža prípravky proti vlhkosti. Informovala o tom v stredu hovorkyňa Finančnej správy (FS) SR Ivana Skokanová.


Bratislavského vodiča colníci zastavili na diaľnici D1 na odpočívadle Červeník. Pri kontrole 29-ročný muž tvrdil, že preváža prípravky proti vlhkosti, podrobnosti však uviesť nevedel. "Príslušníci finančnej správy preto skontrolovali batožinový priestor vozidla. Pri kontrole našli 12 väčších kartónových krabíc prekrytých dekou, v ktorých sa nachádzalo viac ako 20.000 kusov ampuliek a 60.000 kusov piluliek s látkami s anabolickým alebo iným hormonálnym účinkom. Všetky zaistili," uviedla Skokanová.

FOTO Vodič tvrdil, že
Zdroj: FOTO TASR - Finančné riaditeľstvo SR

Mužovi hrozí pre podozrenie z ohrozovania zdravia nepovolenými liekmi, neoprávneným zaobchádzaním s liekmi a pre podozrenie z falšovania liekov a neoprávneného zaobchádzania s látkami s anabolickým alebo iným hormonálnym účinkom trest od troch do 12 rokov väzenia.


Galéria

Vodič tvrdil, že preváža Ilustračné foto

Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články