°C

Sobota, 28. marec 2020. Meniny má Soňa, zajtra Miroslav.

Polícia prosí o pomoc: FOTO Hľadá deväťročnú Chiaru z Vranova nad Topľou

Polícia pátra
Polícia pátra
Zdroj: Topky.sk
26.02.2020 15:10

VRANOV NAD TOPĽOV – Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po deväťročnej Chiare Angelovičovej z Veľkého Šariša (okres Prešov) s prechodným pobytom v Centre pre deti a rodinu vo Vranove nad Topľou. Informovala o tom prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová.


Chiara je nezvestná od stredy. "V čase okolo 7.30 h pred Základnou školou Bernolákova vo Vranove nad Topľou dobrovoľne nastúpila do vozidla sivo-čiernej farby so slovami 'idem do Rakúska, bude mi tam dobre'," uviedla Ligdayová s tým, že od tejto udalosti o sebe maloletá nepodala žiadnu správu. Jej nezvestnosť oznámil riaditeľ centra pre deti a rodinu, kde bola uznesením súdu zverená do starostlivosti.

Chiara je vysoká 135 centimetrov, má štíhlu postavu, hnedé oči a tmavohnedé rovné vlasy po plecia. Oblečenú mala bielu vetrovku so zlatou potlačou s hviezdičkami a kapucňou, na nohách obuté tmavohnedé látkové čižmy. Verejnosť môže akékoľvek informácie o hľadanom dievčati oznámiť na známej linke 158, na telefónnom čísle 0961863371 alebo prostredníctvom správy na sociálnej sieti.

Angelovičová Chiara
Zdroj: Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Prešove


Galéria

Polícia pátra Angelovičová Chiara

Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články