Desivá nehoda v Bratislave: FOTO Dodávku odhodilo do autobusu, zo slov svedka mrazí | Topky.sk

°C

Utorok, 12. november 2019. Meniny má Svätopluk, zajtra Stanislav.

Desivá nehoda v Bratislave: FOTO Dodávku odhodilo do autobusu, zo slov svedka mrazí

Zdroj: Tip čitateľa/Martin
11.10.2019 22:45

BRATISLAVA - V bratislavskej križovatke Trnavská - Bajkalská sa v piatok ráno zrazili dve vozidlá, pričom jedno z nich - dodávku - odhodilo do autobusu mestskej hromadnej dopravy. Pri desivej nehode sa našťastie nikto nezranil.


Bratislavská krajská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková uviedla, že ide o škodovú udalosť, pri ktorej nebol nikto zranený. Škoda je vo výške do 4000 eur.

Desivá nehoda v Bratislave:
Zdroj: Tip čitateľa/Martin

Aj napriek tomu, že k zraneniam nedošlo, cestujúci prežili poriadny šok. "Dopravná nehoda si nevyžiadala vážnejšie poranenia. Posádka RZP na mieste ošetrila ženu s reakciou na stres," uviedla hovorkyňa záchranárov Alena Krčová. 

Desivá nehoda v Bratislave:
Zdroj: Tip čitateľa/Martin

Šťastie v nešťastí

Svedok udalosti Martin opísal, že v osudnej chvíli sedel v zadnej časti autobusu. V ušiach mal slúchadlá. Zrazu však pocítil náraz a videl naokolo lietať sklo. Vo vozidle v tom čase podľa jeho odhadu sedelo približne 50 ľudí. "Všetci pohotovo opustili priestor autobusu v priebehu pár sekúnd," podotkol.

Priznal, že fakt, že sa nikomu nič nestalo, bol obrovským šťastím. "Asi najväčšie šťastie mala mladá slečna, ktorá sedela úplne vzadu v trojke na zadných sedadlách, o tej som si myslel, že bude zranená. Ale nakoniec sa jej nič nestalo," uzavrel. Isté je, že pri pohľade na snímky by sa dalo v tomto prípade hovoriť o zázraku.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nin ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články