°C

Nedeľa, 5. júl 2020. Meniny má Cyril a Metod, zajtra Patrícia, Patrik.

Čech (39) vypadol z okna luxusného hotela v Tatrách: Bizarná príčina, lekári zostali v nemom úžase

Muž dúfa, že všetko dobre dopadne.
Muž dúfa, že všetko dobre dopadne.
Zdroj: TV MARKÍZA
26.04.2019 20:31

TATRANSKÁ LOMNICA - V živote človeka sa neraz udejú kuriózne situácie, pri ktorých sa ľudia chytajú za hlavu, ako sa niečo také mohlo stať. Takýto prípad zažil aj tridsaťdeväťročný turista z Brna v luxusnom hoteli v Tatranskej Lomnici, keď vypadol z okna izby z výšky 10 metrov. Príčina nešťastnej náhody prekvapila aj lekárov.


Čech Rocky Balboa skončil za mrežami: V kostole vyčíňal ako blázon, nadával duchovnému do p*č

Ako informovala TV Markíza, muž mal šťastie, že po páde okolo pol druhej v noci jeho stonanie začula recepčná. Hotelový personál mu poskytol prvú pomoc a privolal záchranku. V nemocnici v Poprade sa podrobil operácii, keďže pri nehode utrpel viaceré vnútorné zranenia aj zlomeniny.

Čech (39) vypadol z
Zdroj: Facebook/Grandhotel Praha****, Vysoké Tatry

Čech lekárom povedal, že sa chystal ísť na toaletu, ale omylom otvoril iné dvere a vypadol z okna. Napriek tomu, že má polámané stavce, je jeho zdravotný stav z neurologického hľadiska dobrý a podrobí sa ďalšej operácii.

Miesto, kam muž dopadol.
Čech (39) vypadol z
Zdroj: TV MARKÍZA

Detaily nehody si vraj muž nepamätá, ale dúfa, že nebude mať trvalé následky. Čaká ho však ešte dlhá rehabilitácia a potom návrat do normálneho života, ak nedôjde ku komplikáciám. Podľa dostupných informácií mohlo pri páde zohrať úlohu aj to, že bol Čech mierne podgurážený.


Galéria

Muž dúfa, že všetko Grandhotel Praha Miesto, kam muž dopadol.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články