Vodiči, zbystrite pozornosť: Čakajú nás ďalšie dopravné obmedzenia, týkajú sa týchto úsekov | Topky.sk

°C

Utorok, 10. december 2019. Meniny má Radúz, zajtra Hilda.

Vodiči, zbystrite pozornosť: Čakajú nás ďalšie dopravné obmedzenia, týkajú sa týchto úsekov

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images
18.01.2019 17:50

BRATISLAVA - Vodiči musia od nedele (20. 1.) počítať s ďalším dopravným obmedzením pre výstavbu diaľnice D4 a rýchlostnej cesty R7. TASR o tom informoval koncesionár projektu výstavby nultého obchvatu Bratislavy, spoločnosť Zero Bypass Limited, spolu so zhotoviteľom D4R7 Construction.


Vo večerných hodinách bude v nedeľu uzavretá cesta II/503 Šamorín – Kvetoslavov, kde doprava bude presmerovaná na novovybudovanú obchádzkovú trasu súbežnú s cestou II/503. "Zároveň bude otvorená cesta III/1375 Šamot – Kvetoslavov," podotkol koncesionár. 

Od pondelka (14. 1.) zároveň pre výstavbu D4 a R7 platia dopravné obmedzenia aj v Bratislave. Čiastočne je uzavretý diaľničný zjazd diaľnice D1 v smere Petržalka – Bratislava centrum z dôvodu realizácie preložky horúcovodu. Zároveň je uzavretý jeden jazdný pruh na nájazde na Bajkalskej ulici na kruhový objazd (križovatka Prievoz) v smere od Podunajských Biskupíc. 

Od pondelka je taktiež realizovaná čiastočná uzávera diaľnice D4 v križovatke Jarovce v smere z Rakúska. Čiastočnú uzáveru si podľa stavebníka vyžiadala výstavba nového diaľničného mosta v tomto úseku.


Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články