Niekdajšia prvá dáma SNS odhalila svoju rannú fantáziu o ruskom vajci: Vyvolala vášnivé reakcie | Topky.sk

Streda, 21. november 2018. Meniny má Elvíra, zajtra Cecília.

Niekdajšia prvá dáma SNS odhalila svoju rannú fantáziu o ruskom vajci: Vyvolala vášnivé reakcie

Anna Belousovová
Anna Belousovová
Zdroj: TASR
11.07.2018 15:57

BRATISLAVA - Nie je vajce ako vajce! Bývalá poslankyňa NRSR Anna Belousovová rozpútala na sociálnej sieti vášnivú diskusiu. A to všetko spôsobilo jedno ruské vajce, ktoré vlastne ani nebolo ruské. A to bol problém.


Azda každý z nás pozná socialistickú lahôdku nazvanú "Ruské vajce". Ide o uvarené vajíčko so šunkou, šalátom a kyslou uhorkou. To, že s Ruskom má spoločné asi toľko ako španielske vtáčiky so Španielskom, je vedľajšie, podstatné je, že chutí.

Okrem Ruského vajca, existuje aj Henry vajce. Rozdiel v týchto dvoch pochúťkach je v šaláte a v tom, že do jedného ide saláma a do druhého šunka. A práve tu nastal kameň úrazu, keď si na obľúbenom jedle chcela pochutiť bývalá poslankyňa NRSR Anna Belousovová. V obchode si nekúpila Ruské vajce, ale Henry, čo aj zdieľala na sociálnej sieti a tým rozpútala vášnivú diskusiu. K fotkám totiž pridala aj zaujímavý popis. 

Ruské vajce Anny Belousovovej.
Zdroj: FB/Anna Belousovová

"Časy sa menia. Zmenilo sa smerovanie politiky, premenovali sa ulice a teraz prišli na rad aj vajcia! Už to nie je Ruské vajce, ale Henry vajce! Na protest som ho zjedla ako ruské," napísala Belousovová. Zaujímalo nás, či svoj status myslela vážne a ako vyzeralo protestné jedenie Henryho vajca. 

Ruské vajce Anny Belousovovej.
Zdroj: FB/Anna Belousovová

"Brala som to ako žart, až ma zarazilo akú vášnivú diskusiu to rozpútalo. A najmä vážnu," povedala pre Topky. "Ja som nad tým ani nerozmýšľala, išla som do obchodu, videla som, že to vyzerá ako Ruské vajce a až doma som si všimla, že to má iný názov. Tak som to dala na Facebook, mala som dobrú náladu," dodala s tým, že ľudia sú prilíš spolitizovaní a niektorí nevedia brať veci s nadhľadom. 

O tom, že ľudia jej status zobrali až príliš vážne, svedčí aj diskusia pod obrázkom Henryho vajca. 

Ruské vajce Anny Belousovovej.
Zdroj: FB/Anna Belousovová

Ruské vajce Anny Belousovovej.
Zdroj: FB/Anna Belousovová

Ruské vajce Anny Belousovovej.
Zdroj: FB/Anna Belousovová


Galéria

Anna Belousovová Ruské vajce Anny Belousovovej. Ruské vajce Anny Belousovovej. Ruské vajce Anny Belousovovej. Ruské vajce Anny Belousovovej. Ruské vajce Anny Belousovovej. Anna Belousovová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ada

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články