Nešťastná nehoda v Borši: Ignácovi (†67) prišlo zle, FOTO silný náraz do domu | Topky.sk

°C

Nedeľa, 15. december 2019. Meniny má Ivica, zajtra Albína.

Nešťastná nehoda v Borši: Ignácovi (†67) prišlo zle, FOTO silný náraz do domu

Tragédia v Borši
Tragédia v Borši
Zdroj: Foto: polícia
20.02.2017 14:30

BORŠA - Nešťastný osud postretol 67-ročného Ignáca. Počas jazdy stratil vedomie a autom narazil do rodinného domu. Silný náraz stenu prerazil, muž, žiaľ, zomrel.


Ako informoval hovorca košických policajtov Alexander Szabó, incident sa stal včera krátko po 10-tej hodine v okrese Trebišov. Ignác (†67) vychádzal na Nissane Primera v obci Borša z dvora svojho rodinného domu. "Z doposiaľ presne nezistených príčin, prešiel krížom cez ulicu a na náprotivnej strane narazil do múrika oplotenia a následne do rodinného domu. Z presne nezistených príčin došlo pri uvedenej udalosti k jeho úmrtiu," opísal Szabó.

Nešťastná nehoda v Borši:
Zdroj: Foto: polícia

Nešťastná nehoda v Borši:
Zdroj: Foto: polícia

Na mieste do niekoľkých minút zasahovali privolaní záchranári. "67-ročného muža, ktorý upadol do bezvedomia, sme sa snažili ešte niekoľko desiatok minút oživovať, žiaľ, bezúspešne," uviedol hovorca záchranárov Boris Chmel.

Nešťastná nehoda v Borši:
Zdroj: Foto: polícia


Prečítajte si aj:

Hrôzostrašné FOTO nehody pri Lučenci: Tragický koniec divokej jazdy Dušana, takto riskoval život!


Ignác dostal pravdepodobne infarkt, ktorý mohol nehodu spôsobiť. U nebohého bola nariadená súdna pitva. Škody na aute predstavujú sumu približne tisíc eur a na oplotení a rodinnom dome približne 1 800 eur. "Poverený príslušník PZ v tejto súvislosti začal trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia. Presné príčiny, ako aj okolnosti tejto nehody sú predmetom vyšetrovania," uzavrel Szabó.  


Galéria

Tragédia v Borši

Nástroje k článkuZDROJ: miš
FOTO: Polícia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články