Ján (22) nezvládol v Tuhárskej doline riadenie: FOTO takmer skončil v potoku | Topky.sk

Štvrtok, 17. október 2019. Meniny má Hedviga, zajtra Lukáš.

Ján (22) nezvládol v Tuhárskej doline riadenie: FOTO takmer skončil v potoku

Zdroj: Foto: polícia
01.03.2016 20:00

TUHÁR - Vážna dopravná nehoda sa stala včera na obed medzi obcami Stará Halič a Tuhár. Ján (22) vyletel z cesty a skončil v priekope neďaleko potoka. So zraneniami putoval do nemocnice.


Ako informovala hovorkyňa banskobystrických policajtov Mária Faltániová, nehoda sa stala na ceste III/2661 medzi obcami Stará Halič a Tuhár. "Zo zavinenia je dôvodne podozrivý 22-ročný vodič osobného motorového vozidla značky Mitsubishi Carisma, bytom Tuhár," uviedla policajná hovorkyňa. Podľa jej slov vodič v smere na obec Tuhár neprispôsobil rýchlosť jazdy najmä svojím schopnostiam, vlastnostiam auta a nákladu, poveternostným podmienkam, stavu a povahe vozovky a iným okolnostiam, ktoré možno predvídať. S autom zišiel mimo cestu v pravo na trávnatú krajnicu, následne prešiel do protismeru mimo cestu vľavo, kde narazil do stromov. Zastavil sa až na ľavom boku pri Tuhárskom potoku.

Ján (22) nezvládol v
Zdroj: Foto: polícia

Ján (22) nezvládol v
Zdroj: Foto: polícia

Na mieste zasahovali bezprostredne po ohlásení privolaní záchranári. "Ošetrili sme vodiča, ktorý bol pri vedomí. Utrpel zlomeninu hornej končatiny. Previezli sme ho do nemocnice v Lučenci," informoval hovorca záchranárov Boris Chmel. Požitie alkoholických nápojov u Jána polícia nezistila. Na aute vznikla škoda odhadnutá na 1500 eur.

Ján (22) nezvládol v
Zdroj: Foto: polícia


Galéria


Nástroje k článkuZDROJ: miš
FOTO: Polícia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články