Nedeľa, 2. október 2022. Meniny má Levoslav, zajtra Stela.

Útok na Slovákov v USA: Totálne zosmiešnenie v priamom prenose, aké ste ešte nevideli!

Slovenský prezident je kravaGaléria fotiek (2)
Slovenský prezident je krava
Zdroj: topky

BRATISLAVA – Testovanie 15-ročných žiakov PISA v matematickej, čitateľskej a prírodovednej gramotnosti vyvolalo v niektorých krajinách OECD radosť, v iných smútok nad schopnosťami budúcich generácií. Na Slovensku sme dopadli podpriemerne, no stále lepšie ako Spojené štáty americké. Teraz sa zdá, že to nemôžu prehltnúť. V jednej z najsledovanejších reality šou Jona Stewarta to hviezdny moderátor si zobral na paškál reportáž o americkej novinárky, ktorá dala dôraz na to, že sme dopadli lepšie ako Američania. Moderátor si však neodpustil v ironizovaní tejto reportáže ani vulgárne žarty o Slovensku.


Američania dopadli v testovaní celkovo na 36. mieste, o jeden stupienok nižšie ako Slováci, zaznelo z reportáže. Zmienka o Slovensku zaujala aj  moderátora Stewarta, ktorý sa neveriacky pýtal, čo sú Slováci zač.

„Táto krajina je teraz štandard, ku ktorému sa prirovnávame, ako sme dopadli,“ začal posmešne.

Dokonca si myslel, že jeme vlastné zvratky! „Títo pos*atí ľudia jedia vlastné zvratky,“ ironizoval umiestnenie USA za týmto malým štátom v strede Európy. V dobrej nálade sa niesol celý program, zjavne ho netrápilo ako budú reagovať Slováci, keď to uvidia.

Urobil si srandu aj z nášho prezidenta, prirovnal ho ku krave. „Som si istý, že ich prezident je krava,“

Slovenský prezident je krava
Galéria fotiek (2)
Prezidenta máme ževraj kravu
Zdroj: topky

Populárny Stewart v satire pridával plyn, keď za náš najväčší vývozný artikel označil prdy! „Prdy, ktoré exportujú v debničkách, ktoré sú podľa mňa tou najhoršou cestou ako vyvážať prdy. Chcelo by to niečo vzduchotesnejšie, pretože keď sa dostane zásielka na miesto doručenia, bude iba plná vzduchu,“ dodal.

Slovenský prezident je krava
Galéria fotiek (2)
Náš vývozný artikel sú prdy, aj to iba v deravej debničke
Zdroj: topky

 

Vzápätí si smutne povzdychne nad tým, ako jeho krajina dopadla. „Takto sme dopadli,“ končí porovnávanie Slovenska.

Pozrite si video, kde známy moderátor zosmiešňuje Slovákov: 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články