Utorok, 29. november 2022. Meniny má Vratko, zajtra Andrej, Ondrej, Andreas.

Tieto fotky Ficova manželka určite nechcela vidieť: Premiérove vášnivé chvíle so sexi brunetkou!

Premiér Fico prichytený v chúlostivej situáciiGaléria fotiek (4)
Premiér Fico prichytený v chúlostivej situácii
Zdroj: PLUS7DNÍ

BRATISLAVA - Predseda vlády Robert Fico bude mať doma zrejme poriadne krušné chvíle. Týždenníku PLUS 7 DNÍ sa ho totiž podarilo zachytiť v neskorých nočných hodinách v aute s jeho o dvadsaťjeden rokov mladšou podriadenou Janou Halászovou v takpovediac chúlostivej situácii. Okolo pol druhej nad ránom sa totiž podľa fotografií, ktoré týždenník zverejnil, dvojica vášnivo a dlho bozkávala. Pre premiérovu polovičku Svetlanu Ficovú to pritom nie je prvý článok, ktorý Fica ukazuje v polohe nie príliš ideálneho manžela.


Celá udalosť sa podľa týždenníka odohrala 21. augusta, teda na meniny Janky, ktorá pracuje na úrade vlády ako pracovníčka sekretariátu premiéra. Tmavovláska, ktorá premiéra často sprevádza na služobných cestách mimo hlavného mesta, si užila romantiku, o ktorej sníva väčšina žien. Fico ju totiž po práci vyzdvihol na Dlhých dieloch, kde Janka býva.

Premiér Fico prichytený v
Galéria fotiek (4)
Zdroj: PLUS7DNÍ

Bez ochranky, bez zrakov verejnosti, iba sami dvaja si mohli užiť chvíle pohody. Premiér následne zamieril so svojim BMW do stošesťdesiat kilometrov vzdialenej obce Čereňany. Príbeh ako z rozprávky pokračoval potom, čo dvojica podľa PLUS7dní strávila približne štyri hodiny v kaštieli, ktorý má k dispozícii luxusnú reštaurácie, ale ponúka aj ubytovanie v niekoľkých luxusných izbách.

Premiér Fico v akcii
Galéria fotiek (4)
Zdroj: PLUS7DNÍ

Premiér aj so svojou spoločníčkou Jankou opustili kaštieľ údajne vo výbornej nálade pár minút pred polnocou. V noci sa už dvojica lúčila, tentokrát opäť v bratislavských Dieloch, kde Janka býva. Podľa fotografií PLUS7dní sa obaja bozkávali už o 1:39 a potom následne o 1:42.

Premiér Fico prichytený v
Galéria fotiek (4)
Zdroj: PLUS7DNÍ

Fico reagoval s tým, že sa nemá k čomu vyjadrovať. "Na tomto smiešnom príbehu, ktorým sa bulvár snaží niečo vsugerovať verejnosti nie je nič, čo by stálo za komentár. O práci tohto týždenníka svedčí aj to, že si akosi nevšimol a neodfotografoval ďalších 4 ľudí, ktorí na tejto oslave boli, pričom s premiérom v rovnako čase prišli aj odišli," povedala topkám hovorkyňa premiéra Beatrice Szabóová.

Tieto fotky Ficova manželka určite nechcela vidieť: Premiérove vášnivé chvíle so sexi brunetkou! 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články