Sobota, 21. apríl 2018. Meniny má Ervín, zajtra Slavomír.

Prominenti

TOP pikošky zo života 92-ročnej Alžbety II.: Bizarná záľuba aj nezabudnuteľná noc!

Kráľovná Alžbeta II.

Kráľovná Alžbeta II.

pred 4 hodinami

LONDÝN - Táto žena nemá konkurenciu! Kráľovná Alžbeta II. je najdlhšie vládnucim panovníkom Spojeného kráľovstva. A hoci dnes oslavuje 92. narodeniny, možno ju smelo označiť za jednu z najmocnejších žien sveta. Verejnosť sa o život za múrmi paláca vždy zaujímala. A veru, život toho najdôležitejšieho člena kráľovskej rodiny rozhodne nie je nudný. viac »

Anketa Telkáč roka 2017: Ocenenia sú oficiálne rozdané!

Anketa Telkáč roka 2017:
FotoVideo

včera o 14:00

BRATISLAVA - Exkluzívne drevené sošky sú už rozdané! V jednom z bratislavských klubov sa včera odovzdávalo prestížne ocenenie slovenských televíznych osobností a formátov za uplynulý rok. Telkáč roka 2017 je už teda v rukách majiteľov, ktorých ste si určili práve vy prostredníctvom online hlasovania. A takto to celé prebiehalo! viac »


Všemocný svet peňazí: Spielberg definitívne prepísal dejiny svetového filmu!

Steven Spielberg

včera o 13:59

LOS ANGELES - Steven Spielberg sa stal prvým režisérom, ktorého filmy celosvetovo dosiahli zisk desať miliárd dolárov. Americkému filmovému tvorcovi k tomu pomohol úspech jeho najnovšej snímky Ready Player One: Hra sa začína, ktorá mala premiéru v marci. viac »


Prvé zábery Šebovej 4 mesiace po pôrode: Fúú, pozrite, ako vyzerá!

Prvé zábery Šebovej 4
Foto

včera o 12:00

BRATISLAVA – Návrat pred kamery! Obľúbená herečka Zuzana Kubovčíková Šebová (36) sa deň pred Vianocami 2017 stala matkou. Manželovi, hercovi Michalovi Kubovčíkovi (37) porodila syna Rudolfa. Na materskej dovolenke sa však dlho neohriala. A už 4 mesiace po pôrode sa na prekvapenie mnohých vrátila pred kamery. Pozrite sa, ako Šebová vyzerala na prvých ... viac »


Termín pôrodu tretieho kráľovského potomka Kate a Williama sa blíži: Pozrite sa, ako bude vyzerať život novorodeniatka

Termín pôrodu tretieho kráľovského

včera o 11:59

LONDÝN - Viete, aký bude život nového člena kráľovskej rodiny? Áno, samozrejme, bude oň dokonale postarené, no odmalička ho čakajú aj povinnosti. viac »


No to je ale pohľad: Bŕrr, slovenskí herci ukázali svoje chlpy!

No to je ale
Foto

včera o 10:30

BRATISLAVA - Tak toto ste ešte nevideli! V stredu večer si diváci televízie Markíza mohli opäť vychutnať obľúbenú Chart show. Tentokrát boli hosťami moderátorky Adely Banášovej (37) speváčka Mária Čírová (29) a dvaja herci Juraj Kemka (42) a Matin Mňahončák (40). A práve poslední dvaja sa odhodlali verejne ukázať, čo len tak hocikto nevidí. Svoje chlpy! viac »


Kaia má našliapnuté na kariéru snov: Vyzerá nádherne, je dcérou supermodelky

Kaia má našliapnuté na

včera o 10:29

LOS ANGELES - #Len nedávno sme vám písali o štýlovom mladíkovi Presley Gerberovi, respektíve o jeho výrazných črtoch, sexepíle a tiež o tom, že má za mamu supermodelku. Vtedy sme vám ale nepovedali, že tento mladý muž má i sestru, ktorá je rovnako príťažlivá a má našliapnuté na kariéru v modelingu. viac »


Problémy odstavili natáčanie v Jojke: BUM a zrazu nebolo nič vidieť!

Problémy odstavili natáčanie v
Video

včera o 09:00

BRATISLAVA - Aby natáčanie televíznej relácie prebiehalo bez akýchkoľvek komplikácií, vyžaduje si to stopercentné fungovanie všetkej techniky. Tá aktuálne potrápila tvorcov jojkárskej relácie Inkognito. Počas výroby obľúbenej šou totiž v momente nebolo v štúdiu absolútne nič vidieť! viac »


Evelyn zahviezdila v Let's Dance a teraz: Nový džob v Markíze!

Evelyn zahviezdila v Let's
Foto

včera o 05:45

BRATISLAVA - Býva už akýmsi zvykom, že Markíza do nových projektov obsadzuje svoje overené tváre. Inak to nie je ani v prípade komičky Eve Evelyn Kramerovej. Rovnako ako Vladovi Kobielskemu (42), aj jej televízia po zahviezdení v Let's Dance ponúkla nový džob. Aha, čo bude robiť! viac »


Topmodelka Martina Krnáč Valková sa čoskoro stane hrdou ”dvojmamou”: Pozrite sa, ako jej tehotenstvo pristane

Topmodelka Martina Krnáč Valková

včera o 05:44

BRATISLAVA - Krásna topmodelka Martina Krnáč Valková je jasným dôkazom toho, že materstvo žene rozhodne pridáva na kráse. A k rozkošnej dcérke Juliane čoskoro pribudne aj súrodenec. viac »


Herečka Krajčiová (43) je tehotná: S týmto mužom čaká dieťa

Herečka Krajčiová (43) je

19.04.2018 00:00

BRATISLAVA - Ďalšie bábätko na ceste! Herečka Helena Krajčiová sa tesne pred 40-kou stala prvý raz matkou. Dnes, keď oslavuje 43. narodeniny, je opäť v radostnom očakávaní. S týmto mužom bude mať svoje druhé dieťa... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

Big Farm je farmárska hra, v ktorej všetko funguje presne tak, ako na vidieku.World of Warships

World of Warships

Vylepšuj svoju loď a priprav sa na vojnu s nepriateľmi v širokom oceáne!