Streda, 17. január 2018. Meniny má Nataša, zajtra Bohdana.

Krimi

Smutný prípad Janky, ktorá zomrela v Anglicku: Pitva ukázala, ako prišlo dievčatko o život

Janka bola napojená na prístroje, po piatich dňoch, žiaľ, zomrela

Janka bola napojená na prístroje, po piatich dňoch, žiaľ, zomrela

pred 16 hodinami

SHEFFIELD - Prípad malej Janky v Anglicku sledovali prostredníctvom sociálnej siete tisícky ľudí na Slovensku, ale aj v Česku. Dievčatko bojovalo o život v nemocnici niekoľko dní, nakoniec tam vydýchlo naposledy. Na verejnosti vyvstalo množstvo otázok, ako k nešťastiu došlo. Niektorí sa totiž domnievali, že jej na druhý svet niekto dopomohol. Rodina ... viac »

Hľadaný Slovák sa ukrýval pred spravodlivosťou v USA, zatkli ho po deportácii

Igor Barna

12.01.2018 11:46

KOŠICE - Polícia odvoláva pátranie ešte z roku 2015 po Igorovi Barnovi z Ruskej Poruby. Na muža bol vydaný európsky zatýkací rozkaz pre pokračujúci zločin skrátenia dane a poistného a pokračujúci zločin neodvedenie dane a poistného. viac »


Šialená policajná naháňačka pri Prešove: VIDEO Tomáš sa rútil obcou neuveriteľnou rýchlosťou

Šialená policajná naháňačka pri
Video

12.01.2018 11:45

TULČÍK - Ďalšieho nezodpovedného cestného piráta chytili policajti pri Prešove. Šialenec sa prevážal po ceste rýchlosťou vyššou ako 150 km/hod. To ale nebolo všetko. Muži zákona dali Tomášovi (21) po zastavená fúkať a nestačili sa diviť. Jazdil poriadne opitý. viac »


Kuriózny prípad zo Štúrova: Štefan pichol Evu do chrbta, všimla si to, až keď sa vyspala

Kuriózny prípad zo Štúrova:

12.01.2018 11:27

ŠTÚROVO - Krvavý incident sa v uplynulých dňoch odohral v záhradnej chatke v Štúrove. Ako informovala nitrianska policajná hovorkyňa Božena Bruchterová, ešte v utorok 9. januára 38-ročný Štefan trikrát pichol do chrbta 52-ročnú ženu. viac »


Chcel vytiahnuť penis, aby dokázal nevinu: Zúfalý Slovák sa vydával na zoznamke za hokejistu

Chcel vytiahnuť penis, aby
Video

12.01.2018 10:30

BRATISLAVA - Zoznámiť sa s opačným pohlavím dnes môžete všelijako. Slovák túžil po partnerke, tak si založil profil na zoznamke, kde vyhľadával mladé dievčatá. Chcel s nimi sex a keď odmietli, začal sa im vyhrážať. Ženy podali trestné oznámenie a polícia začala prípad riešiť. Kriminalisti ale ostali v poriadnom pomykove. Zistili, že muž zo zoznamky ... viac »


Záhadná smrť Janky (†9): Rodina zverejnila posledné sekundy boja o život

Záhadná smrť Janky (†9):
FotoVideo

12.01.2018 10:25

SHEFFIELD - V britskej nemocnici zomrela Janka (†9) zo Slovenska. Bola napojená na prístroje, ktoré v posledných okamihoch riadili jej životné funkcie. V nedeľu, žiaľ, vydýchla naposledy. Jej smrť je zahalená rúškom tajomstva. viac »


Celé mesto sa vzbúrilo, mŕtvi pri protestoch: Rozbuškou znásilnenie a vražda 8-ročného dievčatka

Celé mesto sa vzbúrilo,
FotoVideo

11.01.2018 21:00

KASUR – V pakistanskom meste 10. januára ľudia počas pohrebu 8-ročného dievčatka demonštrovali. Búrili sa voči zneužívaniu malých dievčat v ich regióne a brutálnemu znásilneniu a zavraždeniu osemročnej Zainab Ansariovej, ktorej telo po ohavnom incidente ležalo vyhodené v hromadnom odpade. viac »


Polícia vyšetruje lúpežné prepadnutie novinového stánku v Bratislave: Pomôžte pri pátraní

Polícia vyšetruje lúpežné prepadnutie

11.01.2018 20:05

BRATISLAVA - Polícia vo štvrtom bratislavskom okrese vyšetruje okolnosti večerného lúpežného prepadnutia novinového stánku na Ulici Pavla Horova v Bratislave. viac »


Kauza vraždy nitrianskeho podnikateľa na súde: Výpoveď obžalovaného a svedka

Kauza vraždy nitrianskeho podnikateľa

11.01.2018 19:40

PEZINOK - Na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku sa dnes začal súdny proces v kauze vraždy nitrianskeho podnikateľa Dalibora Palatického z augusta 2016. Obžalobe pre trestný čin úkladnej vraždy formou účastníctva a tiež nedovoleného ozbrojovania a obchodovania so zbraňami v tomto prípade čelí Miroslav Ž. viac »


Bizarný prípad opitých rodičov z Česka: Chceli späť svoje dieťa, kradli vyzbrojení mačetou

Bizarný prípad opitých rodičov

11.01.2018 19:00

KOLÍN - Neobyčajný prípad riešia policajti v Česku. Nezodpovedným rodičom odobrala sociálka dieťa, pretože holdovali alkoholu. Dieťatko chceli späť, no nepoučili sa. Ozbrojení a opití nabehli do ústavu, kde ich potomka úrady umiestnili, a násilím ho chceli späť. A to nebolo všetko. viac »


Gašpar: Slovenskí policajti nemajú možnosť vypočúvať Kosíka vo väznici v Mali

Tibor Gašpar

11.01.2018 17:25

BRATISLAVA - Slovenskí policajti nepôjdu osobne do Mali vypočúvať bývalého príslušníka Slovenskej informačnej služby (SIS) Ľuboša Kosíka, ktorý v prípade zavlečenia syna exprezidenta Michala Kováča do cudziny nedávno uviedol, že únos riadil osobne bývalý šéf SIS Ivan Lexa. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Farmerama

Farmerama

Vybuduj prosperujúcu farmu, staraj sa o úrodu, zvieratká i zamestnancov.Skyrama

Skyrama

Vybuduj a riaď svoje vlastné medzinárodné letisko a staraj sa o pasažierov.