Piatok, 24. október 2014. Meniny má Kvetoslava, zajtra Aurel.

Krimi

Prepad v Zlatých Moravciach: Po streľbe zlodeji ušli s lupom 400 tisíc eur!

Prepad v Zlatých Moravciach:

18.10.2014 14:50

NITRA - Zlodeji v noci z piatka na dnes prepadli pancierové auto prevážajúce peniaze a pri akcii v katastri mesta Zlaté Moravce sa aj strieľalo. Lupiči ušli s korisťou približne 400-tisíc eur. Lúpež sa odohrala okolo polnoci. Neznámi lúpežníci prepadli auto prevážajúce peniaze. viac »


Policajt narazil do chodca, ktorý ležal na zemi: Muž zraneniam podľahol

Policajt narazil do chodca,

18.10.2014 12:26

BRATISLAVA/ BANSKÁ BYSTRICA - Policajt za volantom narazil chodca ležiaceho na zemi, ktorý na následky zranení zomrel. Táto tragická dopravná nehoda sa stala v piatok večer, pred 19:00 v meste Hnúšta (okr. Rimavská Sobota) na Ulici 1. mája. viac »


Nový dôkaz v prípade vraždy spred štyroch rokov: Neďaleko vily Ernesta Valka našli zbraň!

Nový dôkaz v prípade

17.10.2014 16:55

BRATISLAVA - Elitní kriminalisti sú na nohách. Do pozoru ich postavila zbraň, ktorá sa našla na dne Kučišdorfskej priehrady. Ide zrejme o nový dôkaz v stále nevyriešenej kauze vraždy Ernesta Valka. Priehrada je len pár kilometrov od Limbachu, kde prominentný právnik býval. Zbraň mala patriť práve jemu. viac »


Úspešný úlovok polície: Chytili dvoch dílerov drog

Úspešný úlovok polície: Chytili

17.10.2014 16:25

BRATISLAVA - Policajti boli úspešní a podarilo sa im zadržať a obviniť dvoch dílerov drog. Ako informoval Martin Wäldl z oddelenia komunikácie a prevencie Kancelária prezidenta Policajného zboru, policajti Národnej kriminálnej agentúry zadržali 43-ročného Ivana D. z Banskej Bystrice, podozrivého z dílerstva pervitínu, 3-metylmetkatinónu (3-MMC), 4-metyletkatinónu ... viac »


Polícia vyšetruje prípad týrania: Obeťou malo byť len dvojročné dievčatko

Ilustračné foto

17.10.2014 16:09

LUČENEC – Dvojročné dievčatko s vážnymi zraneniami hospitalizovali vo štvrtok 16. októbra v lučeneckej nemocnici. Ako informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Banskej Bystrici Petra Kováčiková, polícia prípad preveruje ako podozrenie z týrania blízkej a zverenej osoby. viac »


V posteli si radšej vyberajte: Slovenka úmyselne šírila žltačku nechráneným sexom

V posteli si radšej

17.10.2014 11:05

BARDEJOV – Za šírenie nebezpečnej nákazlivej choroby hrozí 33-ročnej Veronike z Bardejova väzenie na jeden až päť rokov. viac »


Košický tínedžer si vypil a rozhodol sa zajazdiť si: V ukradnutom aute

Košický tínedžer si vypil

17.10.2014 11:01

KOŠICE – Opitý na cudzom aute sa po Košiciach prevážal 19-ročný Miroslav z okresu Košice-okolie. viac »


Loď narazila do Starého mosta, kapitánovi hrozí až päť rokov

Loď narazila do Starého

17.10.2014 10:53

BRATISLAVA – Zo všeobecného ohrozenia s trestnou sadzbou dva až päť rokov obvinili druhého kapitána výletnej lode, ktorá 22. mája po ôsmej ráno narazila pri pristávaní na ľavom brehu Dunaja do bóje a následne do piliera Starého mosta v Bratislave. viac »


VIDEO Agresívnych policajtov pribúda: Brutálny útok na ženu, slzný sprej a obušok kvôli veste!

VIDEO Agresívnych policajtov pribúda:
Video

16.10.2014 21:20

BRATISLAVA - Vodiči v hlavnom meste sú nespokojní so zvolenými postupmi policajtov, ktoré hraničia s násilnou agresiou. Muži zákona berú síce svoju prácu vážne, no hmaty a chvaty, ktoré pri nej volia, sú podľa osobných skúseností zastavených vodičov viac ako neprimerané. Ozvali sa nám čitatelia, ktorí opísali brutálne praktiky mužov zákona, konkrétne ... viac »


Útek z Ilavy: Päť väzňov prevŕtalo strop lyžicami, už videli slobodu a vtom...

Útek z Ilavy: Päť

16.10.2014 18:01

TRENČÍN – O rok dlhšie bude vo väzení päť odsúdených, ktorí sa pokúsili o útek z väznice v Ilave. Rozhodla o tom na dnešnom pojednávaní sudkyňa Okresného súdu v Trenčíne. viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Maze Evolution 2

Maze Evolution 2

Dostaňte sa úspešne do cieľa.Feed Us Happy

Feed Us Happy

Jedzte a uhýbajte sa!