Pondelok, 22. december 2014. Meniny má Adela, zajtra Nadežda.

Krimi

Detaily brutálnej smrti Daniely (†19), telo našli so zviazanými nohami: Vedela príliš veľa!

Nebohá Daniela Hertlová a jej matka

Nebohá Daniela Hertlová a jej matka

Foto
pred 5 minútami

BRATISLAVA - Prípad zmiznutia 19-ročnej Daniely Hertlovej z bratislavského Ružinova otriasol celým Slovenskom. Telo dievčiny našli na Veľkonočnú nedeľu v apríli tohto roka v lesíku pod mostom Lafranconi. Motívom jej násilnej smrti môže byť, že bola nepohodlným svedkom. Dva mesiace pred tým, než zmizla, identifikovala páchateľov, ktorí ju odvliekli do ... viac »

Polícia zaistila na východnej hranici takmer 49-tisíc cigariet

V Ubli objavili takmer
Foto

15.12.2014 10:26

UBĽA - Takmer 49.000 kusov cigariet zaistili muži zákona počas uplynulého víkendu na slovensko-ukrajinskom pohraničí. Únik na spotrebnej dani z tabakových výrobkov vyčíslili v tomto prípade colníci na viac ako 6820 eur. viac »


Požiar zachvátil škôlku v Trenčíne: Museli evakuovať 30 detí!

Požiar zachvátil škôlku v

15.12.2014 10:12

TRENČÍN - Hasiči momentálne zasahujú pri požiari elektroinštalácie v stropnom priestore škôlky v Trenčíne. viac »


Hromadná bitka rómskych rodín: U zosnulého vajdu v Piešťanoch boj o nevestu!

Hromadná bitka rómskych rodín:
Foto

15.12.2014 09:55

PIEŠŤANY - O poriadny rozruch sa postarali dve rómske rodiny v Piešťanoch. V nedeľu popoludní sa medzi nimi strhla hromadná bitka. Lietali facky, buchnáty, kopance, brutálne do seba skočilo okolo päťdesiat ľudí. Rozzúrencov museli rozohnať policajné hliadky, desiati skončili s rozbitými hlavami a dorezaní v nemocnici. viac »


Otrasný nález v bývalých prešovských kasárňach: Policajti objavili dve mŕtvoly!

Otrasný nález v bývalých

15.12.2014 06:26

PREŠOV – V areáli bývalých kasární na Masarykovej ulici v Prešove boli v nedeľu (14. 12.) po 18.00 h. nájdené dve mŕtve osoby. Na telách lekár nenašiel žiadne stopy násilia ani cudzieho zavinenia. viac »


Mela v Piešťanoch: Bitka uprostred ulice, 50 ľudí sa pobilo pre rómsku nevestu!

Mela v Piešťanoch: Bitka

14.12.2014 23:25

PIEŠŤANY – Asi päťdesiat ľudí sa zapojilo do bitky dvoch rómskych rodín v nedeľu okolo obeda na Štefánikovej ulici v Piešťanoch. Dôvodom konfliktu mal byť spor o rómsku nevestu. Na mieste zasahovalo podľa trnavskej policajnej hovorkyne Martiny Kredatusovej desať policajných hliadok. viac »


Dôchodca (†76) neprežil zrážku v nákladným autom

Po zrážke motorky s

14.12.2014 14:52

TRENČÍN - Život 76-ročného dôchodcu si vyžiadala nehoda, ku ktorej došlo v sobotu (13.12.) po 15.00 h na Soblahovskej ulici v Trenčíne. viac »


Zásah policajtov v Košiciach: Stanislavovi mali búchať hlavu o stôl a vybiť oko!

Zásah policajtov v Košiciach:

14.12.2014 12:55

BRATISLAVA/KOŠICE - Zásah polície sa nie vždy odohráva práve v rukavičkách, najmä vtedy ak druhá strana odmieta spolupracovať a vulgárne nadáva. To však nie je dôvod na to, aby skončila s ujmou na zdraví. A presne to sa malo stať Stanislavovi z Ťahanoviec, ktorého podľa jeho slov muži zákona surovo napadli priamo na oddelení a dokonca mu opakovane udierali ... viac »


Odsúdený Mojžiš z Drukosu opäť pred súdom, požiadal o obnovu konania

Odsúdený Mojžiš z Drukosu

14.12.2014 09:50

BRATISLAVA - Bývalý šéf nebankovej spoločnosti Drukos - František Mojžiš, ktorý si od polovice júna 2012 odpykáva právoplatný 8,5-ročný trest odňatia slobody za trestný čin podvodu, sa znovu postaví pred súd. Mojžiš totiž požiadal o obnovu konania Špecializovaný trestný súd v Pezinku (ŠTS), a to koncom júna tohto roku. viac »


Na podvodníkov si dajte pozor v tomto meste, upozorňuje polícia

Na podvodníkov si dajte

13.12.2014 09:31

SENEC – Vedenie mesta Senec upozorňuje v týchto dňoch občanov pred podvodníkmi, ktorí sa vydávajú za zamestnancov elektrární a pýtajú si od ľudí hotovosť. Polícia eviduje v Senci v tomto mesiaci jeden prípad takéhoto podvodného konania. viac »


VIDEO rafinovaných maskovaných zlodejov z Nitry: Pozrite sa, ako sa dostali do garáže a kradli!

VIDEO rafinovaných maskovaných zlodejov
FotoVideo

12.12.2014 20:00

NITRA - Nitrianski policajti pátrajú po totožnosti neznámych páchateľov, ktorí ešte v polovici novembra vybrali okenný rám a vnikli do garáže. Majiteľa okradli a spôsobili škodu vo výške viac ako 22 tisíc eur. Ak ste mužov spoznali, kontaktujte polícu na čísle 158. viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Idle Farmer

Idle Farmer

Čas niečo vypestovať.Duck

Duck

Príďte na to, čo treba urobiť!