Utorok, 2. september 2014. Meniny má Linda, zajtra Belo.

Krimi

Súd vo veci útoku na exnámestníka daniarov odročili

pred 6 hodinami

PREŠOV – Okresný súd v Prešove odročil dnes hlavné pojednávanie v procese s obžalovanými z útoku na bývalého námestníka Daňového riaditeľstva (DR) so sídlom v Banskej Bystrici Jána Dobroviča na 12. septembra. viac »

Obchodníkom s drahými kameňmi hrozia roky za mrežami

Obchod s drahými kameňmi
Foto

27.08.2014 10:07

BRATISLAVA - Za neexistujúce obchody s drahokamami si uplatnili státisícové nároky na vrátenie DPH, troch mužov vyšetrovateľ Národnej kriminálnej agentúry obvinil z daňovej trestnej činnosti. V dvoch prípadoch vyšetrovateľ navrhoval väzobné stíhanie obvinených, sudca však návrh neakceptoval. Ekonomickej trestnej činnosti sa 39-ročný Matej B., 40-ročný ... viac »


Zistenie totožnosti neznámej ženy môže pomôcť!

Neznáma žena

26.08.2014 16:38

ŽILINA - Obvodné oddelenie Policajného zboru Žilina – východ vykonáva vyšetrovanie vo veci prečinu zatajenia veci. Doposiaľ neznámy páchateľ 13. júla 2014 popoludní pred hlavným vchodom do žilinského obchodného centra si prisvojil pánsku peňaženku, v ktorej sa nachádzali osobné doklady a finančná hotovosť 300€. Peňaženka vypadla 25-ročnému mužovi z ... viac »


Pomôžte pri pátraní po nezvestnom Jozefovi (51)

Jozef Katrenčík

26.08.2014 16:20

BRATISLAVA - Polícia žiada o pomoc pri pátraní po nezvestnom 51-ročnom Jozefovi Katrenčíkovi z Martina - Podháj. Naposledy ho videli 16. augusta na Tajovského ulici v meste. viac »


Maroš (36) si nechcel vypiť s miestnymi: Strhla sa brutálna bitka, leží v nemocnici!

Maroš (36) si nechcel

26.08.2014 16:00

RUDŇANY – Cez víkend sa v dedinke na východe Slovenska strhla poriadna mela. Miestni obyvatelia brutálne zbili 36-ročného Maroš, ktorý po incidente čaká v košickej nemocnici na operáciu. Pri útoku mu zlomili sánku, a to len preto, že s agresormi odmietol vypiť. Na druhý deň ho chceli podplatiť, aby na polícii stiahol trestné oznámenie. viac »


Marek Trajter, obvinený z vraždy podnikateľa Deáka, zostáva vo väzbe

Marek Trajter, obvinený z

26.08.2014 15:33

BRATISLAVA - Podnikateľa Mareka Trajtera, obvineného v prípade vraždy Romana Deáka, budú naďalej stíhať väzobne. Rozhodol o tom dnes Najvyšší súd (NS) SR na svojom neverejnom zasadnutí. Informovala Kancelária podpredsedníčky NS SR. viac »


Dôchodcovia pozor! Stačí krátky telefonát a prídete o úspory

Dôchodcovia pozor! Stačí krátky

26.08.2014 15:04

NITRA – Iba krátky telefonát stačil na to, aby sa dôchodkyňa z Nitry nechala oklamať a prišla o svoje úspory. Ako uviedla nitrianska krajská policajná hovorkyňa Božena Bruchterová, 82-ročná pani odovzdala svoje peniaze neznámej žene potom, ako jej zavolal muž, ktorý sa predstavil ako jej vnuk. viac »


Obžalovaný z vraždy sa bráni tým, že chcel dôchodcu len omráčiť

Ľuboš Ferus obvinený v

26.08.2014 13:50

TRNAVA – Jeden zo štvorice obžalovaných z vraždy 75-ročného Alfréda Šimeka v Kútoch sa dnes na súde bránil tým, že starého pána železnou tyčou nechcel zabiť, ale len omráčiť. Na hlavu dôchodcu dopadlo podľa znalca sedem úderov tyčou, dva z nich charakterizoval ako smrteľné. viac »


Obrovská tragédia: Rodičia a ich dcérka Tamarka (†12) zahynuli cestou z nákupov do školy!

Obrovská tragédia: Rodičia a
Foto

26.08.2014 12:46

NITRA – Nedeľná tragédia otriasla celým Slovenskom. Zomreli pri nej štyria ľudia. Z malého Oliverka sa behom sekundy stala sirota. Pri desivej zrážke zomreli jeho rodičia Jaroslav (†42) a Silvia (†40) spolu s 12-ročnou sestričkou Tamarkou. viac »


Polícia obvinila štyroch ľudí z nedovoleného ozbrojovania a obchodovania so zbraňami

Ilustračné foto

26.08.2014 12:45

BRATISLAVA - Vyšetrovateľ Národnej kriminálnej agentúry obvinil štyri osoby z nedovoleného ozbrojovania a obchodovania so zbraňami. viac »


Policajti chytili muža bez dokladov: Nasledovalo okamžité vyhostenie

Policajti chytili muža bez

26.08.2014 12:36

SOBRANCE – Policajti Riaditeľstva hraničnej a cudzineckej polície (RHCP) Sobrance v katastrálnom území obce Krčava v okrese Sobrance kontrolovali v nedeľu (24. 8.) na slovenskom území štátneho príslušníka Ukrajiny bez dokladov. viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Mole Buster

Mole Buster

Toľko škodcov!Rabbit Sniper 3

Rabbit Sniper 3

Už aj zajace môžu absolvovať špeciálny výcvik ostreľovačou.