Topky.sk - Bleskovky

Utorok, 19. jún 2018. Meniny má Alfréd, zajtra Valéria.

Veľké odhalenie o Slovenkách, ktoré v Nemecku robia prostitútky: Detaily o zárobku, klamú úrady!

Veľké odhalenie o Slovenkách,

21.03.2018 08:44

BRATISLAVA - Študujú na vysokej škole, doma vychovávajú deti, navonok sú to vzorné študentky či manželky. No po večeroch a víkendoch sa menia na spoločníčky ponúkajúce služby všetkého druhu. Aj takto vyzerá život mnohých Sloveniek, ktoré si sexom zarábajú na slušnejší život. viac »


BRAVČOVÁ MASŤ alias slovenský poklad: Odborník hovorí o jej benefitoch, budete prekvapení!

Bravčová masť a jej

18.03.2018 00:00

BRATISLAVA – Boris Halaj, ktorý roky pracuje v mäsiarskom priemysle, tvrdí, že bravčová masť je v skutočnosti jednou z najzdravších lokálnych potravín. Aj keď je mnohokrát zatracovaná, tieto dôvody vás presvedčia o presnom opaku. V rozumnom množstve a v dobrej kvalite dokáže divy. viac »


Smutný osud odhodeného psa: FOTO Majiteľka ho vysadila na ceste, bezmocný útulok, najhorší koniec

Smutný osud odhodeného psa:
Foto

13.03.2018 20:00

PIEŠŤANY - Smutné prípady odhodených psíkov nie sú, žiaľ, v našej spoločnosti výnimkou. Útulky sú plné a nie je v ich kompetencii pomôcť každému opustenému zvieraťu. Pracovníci piešťanského útulku porozprávali o psíkovi, ktorého majiteľka vyhodila na ceste. Príbeh nemá šťastný koniec. viac »


Mrazivá zrážka v Nitre na FOTO: Neskorá reakcia vodiča na sanitku si vyžiadala svoju daň

V Nitre došlo ku
Foto

12.03.2018 17:00

NITRA - K dopravnej kolízii došlo v pondelok aj na Schurmannovej ulici v Nitre. Peter nám zaslal fotografie priamo z miesta incidentu. O stanovisko sme požiadali hovorkyňu nitrianskej polície Renátu Čuhákovú, ktorá nám ozrejmila, že k nehode došlo v dôsledku neskorej reakcie vodiča na sanitku. Materiálna škoda sa vyčíslila až na 3200 eur. Dychová skúška ... viac »


Smerácka oslava MDŽ: Tichý protest a dojemný skutok, konanie muža na FOTO nikto nečakal

Smer-SD oslavoval MDŽ v
Foto

12.03.2018 17:00

BANSKÁ BYSTRICA – Aj napriek stupňujúcej sa politickej kríze, ktorá lomcuje Slovenskom od vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice, si členovia Smer-SD v plnom prúde užívali nedeľné oslavy MDŽ v Banskej Bystrici. No smerácka oslava sa nezaobišla bez protestných transparentov ľudí, ktorí ticho stáli pred halou. Na transparentoch sa objavil aj nápis, ktorý tu ešte nebol. viac »


Neverila vlastným ušiam: Virtuóz dojal celé talianske letisko, Mirka bola hrdá, že je Slovenka

Jozef Hollý si zahral
Video

12.03.2018 07:21

BRATISLAVA – Do redakcie sme dostali krásny tip od čitateľky Miroslavy, ktorá na talianskom letisku natrafila na dychberúce vystúpenie populárneho slovenského virtuóza – Jozefa Hollého. Svojou spontánnou hrou na klavír chytil ľudí za srdce. Miroslava jeho vystúpenie zvečnila na krátkom videu. Vypočujte si jeho improvizáciu aj vy. Budete ohromení. viac »


Fico, Kaliňák, Bugár a Danko na plote v Senci: FOTO Patrik sa rozhodol konať vlastnou hlavou

Patrik vyjadril nespokojnosť so
Foto

10.03.2018 16:03

SENEC - Súčasné politické dianie na Slovensku nechá chladným len málokoho. Situácia po vražde novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej sa ostro vyhrocuje. Po celej krajine sa organizuje množstvo zhromaždení, aby ľudia dali najavo nespokojnosť so súčasnou situáciou v politike a rovnako, ako apel na políciu, nech sa skutok rýchlo a spravodlivo ... viac »


Veľké pátranie po Elene: Češka sa snaží nájsť starú kamarátku zo Slovenska, POMÔŽTE!

Veľké pátranie po Elene:

08.03.2018 23:55

BRATISLAVA - Pomôžte jednej staršej pani z Česka nájsť jej dávnu kamarátku zo Slovenska! Snaží sa ju vypátrať už roky, no zatiaľ neúspešne. Rada by si spolu s ňou zaspomínala na staré časy, no netuší, kde býva. Po prečítaní článku možno zistíte, že ju poznáte. viac »


Ľudí rozhorčilo VIDEO z policajného zásahu: Ženu vyviedli z vlastného bytu, reakcia polície

Policajný zásah v Pezinku.
Video

08.03.2018 20:30

PEZINOK - Žena tvrdí, že policajti a súdny znalec sa dobýjali do jej bytu násilím a bez súdneho príkazu. Z vlastného bytu ju vraj vyviedli a obmedzili na osobnej slobode. Všetko preto, že do bytu nechcela vpustiť súdneho znalca. viac »


Je prvý na svete: Slovenský spisovateľ šokuje tajomnou pyramídou, vie zodpovedať všetky otázky

Slovenský spisovateľ je prvý
Foto

04.03.2018 12:13

BRATISLAVA - Slovenský spisovateľ Pavol Nemeš vydal prvú knihu, ktorá má naozaj netradičný dizajn. Ako tvrdí jej autor, kniha má trojdimenzionálny rozmer a vyobrazuje pyramídu poznania. Nemeš ňou zároveň získal svetové prvenstvo. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Ski Jump Mania Penguins

Ski Jump Mania Penguins

Že tučniaci nevedia lietať? V Ski Jump Mania Penguins vedia. Skáč, leť a vyhrávaj!Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?