Streda, 22. november 2017. Meniny má Cecília, zajtra Klement.

Jaroslav už nevie ako ďalej: Pred prešovským súdom chce hladovať, tu je dôvod

Jaroslav už nevie ako

08.10.2017 00:00

PREŠOV - Jaroslav z Bratislavy je zúfalý. Ocitol sa v nepríjemnej životnej situácii, ktorú zrejme nechce zažiť žiaden rodič. S partnerkou sa rozišiel, no zo vzťahu sa narodila dcérka. Ako sa stáva, dievčatko zveril súd do opatery matke a otcovi nariadil termíny, kedy môže byť s dcérkou. Otec ale nesúhlasí a nastal poriadny problém. viac »


FOTO Ranný kolaps dopravy v Bratislave: Vodiči stratili nervy

FOTO Ranný kolaps dopravy
Foto

20.09.2017 17:45

BRATISLAVA - Dnešné ráno vodičov v hlavnom meste poriadne potrápilo. Dážď spôsobil dopravný kolaps. Do práce, do školy, či za inými povinnosťami ľudia išli v pomalých kolónach aj hodinu. viac »


Spoveď zúfalej Slovenky o prežití smrtiaceho hurikánu: Synova dovolenka sa zmenila na boj o život

Spoveď zúfalej Slovenky o

12.09.2017 14:00

SVÄTÝ MARTIN - Vyčíňanie hurikánu Irma zachytil celý svet. Média informujú o aktuálnom stave a zasiahnutých krajinách. Prírodná katastrofa zasiahla aj karibské ostrovy, medzi ktorými bol aj Svätý Martin. V čase úradovania, na ňom dovolenkoval slovenský pár. O hrôzostrašnom zážitku sa rozhovorila matka mladého muža. Slová, z ktorých mrazí. Pri evakuácii ... viac »


Obyvatelia obcí pri Bratislave v strachu, úradujú zlodeji: Milan prišiel z práce, čakal ho šok

Obyvatelia obcí pri Bratislave
Foto

11.09.2017 00:01

BRATISLAVA - Obyvatelia obce pri Bratislave sa sťažujú na zlodejov, ktorí vykrádajú domy za bieleho dňa, keď sú v práci. Keď prišiel Milan s manželkou domov, skoro ich porazilo. Pomôžte polícii pri pátraní po podozrivom mužovi, ktorý úradoval v jednom z rodinných domov v Rovinke. viac »


Dovolenkár sa vybral do Demänovskej jaskyne: Ostal ako obarený, toto je nehorázne zneužitie!

Dovolenkár sa vybral do
Foto

03.09.2017 21:05

JASNÁ - Na Slovensku sme si už akosi chtiac-nechtiac zvykli na to, že platíme za veci, ktoré sú v iných krajinách úplne zadarmo. No slovenská nátura je podnikavá a za všetkým vidí groš. Posťažoval sa na to aj náš čitateľ, ktorého mimoriadne nahnevalo, že okrem vstupu do jaskyne od neho vytiahli peniaze, a to nemalé, ešte aj za parkovanie. Majiteľ pozemku ... viac »


Sfušovaná oprava chodníka v Bardejove: FOTO Obyvatelia sú zhrození, toto snáď nie je pravda!

Sfušovaná oprava chodníka v
Foto

01.09.2017 11:59

BARDEJOV - Výtlky na cestách a rozbité chodníky sú pre našu krajinu príznačné. Nie každé mesto či obec sa ale dočká potrebných opráv. Keď už aj nastane deň D, nemusí to vyzerať podľa predstáv obyvateľov. Podľa záberov to podobne dopadlo aj v Bardejove. viac »


Neúnosná situácia na D1 pri Blatnom: Zúriví vodiči čakajú stále v kolónach, koniec už čoskoro?

Neúnosná situácia na D1

29.08.2017 08:59

BLATNÉ - Vodiči idúci z Bratislavy po diaľnici D1 v smere do Trnavy už neraz stratili pri prejazde týmto úsekom nervy. Nielen počas leta sa nám sťažujete na cestu, ktorá je stále značená dočasnými oranžovými jazdnými pruhmi. Už niekoľko mesiacov vodičov sužuje výstavba križovatky Blatné. Obmedzenie cestnej premávky sa dotýka každého jedného vodiča, ... viac »


FOTO Parkovanie na chrapúňa: Bezohľadný vodič z Bratislavy sa svojím počinom vyznamenal

FOTO Parkovanie na chrapúňa:
Foto

26.08.2017 21:29

BRATISLAVA - Michal sa vybral na poobednú prechádzku s trojročným dieťatkom. Ostal poriadne prekvapený. Cestu mu zablokovalo na drzovku zaparkované luxusné BMW-čko. viac »


Dovolenkári v strachu, medzi nimi aj Slováci: Chorvátsko stále sužujú ničivé požiare

Dovolenkári v strachu, medzi
Foto

24.08.2017 19:00

ZÁHREB - Požiare na chorvátskom pobreží pokračujú a silný vietor hasičom sťažuje prácu. V plameňoch sa ocitli borovicové lesy v blízkosti letovísk Šibenik a Zadar, kde s hasením pomáhajú lietadlá. Turisti, medzi ktorými sú aj Slováci, sú vystrašení, ničivé plamene ohrozujú aj ich dovolenku. viac »


Zúfalstvo v Bratislave: Ďalší dovolenkový horor na letisku a hodiny neistoty opäť kvôli lietadlu

Letisko M. R. Štefánika

24.08.2017 14:45

BRATISLAVA - Slovenskí dovolenkári majú opäť problém odletieť z bratislavského letiska. Ľudia cestujúci do Maroka čakajú na odlet už od 4.30 hod. Sťažujú sa najmä na nedostatok informácií. Opäť ide o lietadlo spoločnosti Travel Service, ktorá mala pred pár dňami problém s meškaním letu do Hurgady. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

World of Warships

World of Warships

Vylepšuj svoju loď a priprav sa na vojnu s nepriateľmi v širokom oceáne!Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

Big Farm je farmárska hra, v ktorej všetko funguje presne tak, ako na vidieku.