Sobota, 24. február 2018. Meniny má Matej, zajtra Frederik, Frederika.

Do Bratislavy aj štyri hodiny: Kvôli kolapsu na D1 zmeškal let, má právo na odškodné?

Zápchy v Bratislave

11.01.2018 21:00

BRATISLAVA - Po nehode na diaľnici D1, ostali stovky vodičov niekoľko hodín uväznení v zápche. Niektorí z nich dokonca zmeškali aj svoje lety. Čo robiť v takomto prípade? viac »


Dráma v lietadle z Popradu do Londýna: Zdesenie letušky, tesne pred odletom zasiahol kapitán

Ilustračné foto

11.01.2018 13:00

BRATISLAVA - Na popradskom letisku sa odohral incident, kvôli ktorému meškal let. Pasažieri už sedeli v lietadle a boli pripravení, keď v tom jeden z nich zbadal zdesenie na tvári letušky. Na palube pravidelného letu z Popradu musel totiž kapitán spolu s personálom lietadla spacifikovať opitého pasažiera. viac »


Dopravný kolaps na D1, spovede vodičov z diaľnice: Trojhodinové peklo v kolónach

Dopravný kolaps na D1,

10.01.2018 05:54

Krátko po 04:15 ráno na diaľnici D1 narazil kamión, ktorý prevážal drevnú štiepku, do zvodidiel a dvoch protiidúcich dodávok. Pri nehode zasahovali všetky záchranné zložky, našťastie, sa nikomu nič vážne nestalo. viac »


Martin kúpil v petržalskom obchode vianočku: Ako sa tam preboha dostal predmet na FOTO?!

Martin kúpil v petržalskom
Foto

06.01.2018 13:18

BRATISLAVA - Už sme si zvykli na to, že občas nájdeme v potravinách zakúpených v obchode aj nejaké to prekvapenie. V lepšom prípade si ho stihneme všimnúť ešte pred skonzumovaním, v tom horšom skončí v našom žalúdku. Tentoraz by sa to však nášmu čitateľovi mohlo poriadne vypomstiť. viac »


Hrôza v Levoči: Do Jankinej rodiny vypálil ohňostroj, FOTO zranení pri záchrane detí!

Hrozivý zážitok matky troch
Foto

02.01.2018 21:40

LEVOČA – Desivý zážitok trojnásobnej matky pobúril celú sociálnu sieť. Útočník sa skrýval za rohom. Kým ostatní ešte len začali oslavovať, okolo siedmej večer sa muž rozhodol odpáliť pyrotechniku. Počas Silvestra ublížil nevinnej rodine, ktorá len chcela vypustiť balón pre šťastie. viac »


Sklamanie a hnev: Drsná rana pre otecka tesne pred Vianocami, neuveríte, kedy darček objednal

Popredný slovenský e-shop poriadne

22.12.2017 14:00

BRATISLAVA – Dva dni pred Vianocami by sa v Martinovej koži nechcel ocitnúť nikto. Cez najvychytenejší internetový obchod objednal svojmu malému synčekovi vianočný darček. Objednávka prebehla bezproblémovo a otec malého syna sa sa obchodníka spoliehal. No ten ho sklamal na plnej čiare. viac »


Milana nahnevalo posielanie darčekov: Pošta radí, ako s Vianocami

Slovenská pošta nemá súdnosť:

13.12.2017 00:01

ŤAHANOVCE – Slovenská pošta na Košickom sídlisku Ťahanovce riadne naštvala nášho čitateľa Milana. O svoju zlú skúsenosť sa rozhodol podeliť. viac »


Elena zažala svetlo v izbe a skoro dostala infarkt: Pekelné FOTO ju vydesilo na smrť

Elena zažala svetlo v
Foto

05.12.2017 09:07

KOŠICE - Žena z východného Slovenska nám napísala o strašidelnom zážitku, ktorý sa prihodil pred dvoma týždňami. Na deke u nej doma sa objavil podivný obrazec. Keď sa lepšie prizrela, skamenela od strachu. Mala totiž priam pekelný nádych. viac »


Monike sa pri Trebišove podarilo zachytiť výnimočný jav: Záber na FOTO hovorí za všetko

Monike sa pri Trebišove
Foto

02.12.2017 21:59

PLECHOTICE - Počasie nám v ostatných dňoch ukazuje svoju horšiu tvár. Máme za sebou vytrvalé sneženie, ktoré v nejednej oblasti spôsobilo kalamitu. Našej čitateľke Monike sa ale uplynulý týždeň podarilo zachytiť naozaj unikátny moment. viac »


Katka zažila realitu slovenských dopravcov: Z Bratislavy do Košíc nekonečná cesta

Katka zažila realitu slovenských

02.12.2017 09:00

BRATISLAVA/KOŠICE – Katka potrebovala v sobotu cestovať z Bratislavy do Košíc. Bolo jej úplne jedno, akým prostriedkom sa dopraví. Na stanici ju ale čakalo nemilé prekvapenie a zažila poriadny šok. Tí, ktorí po tejto trase chodia často, vedia, že v sobotu sa len tak jednoducho na druhý koniec republiky nedostanú. Situácia Katku poriadne nahnevala. viac »


Najčítanejšie články

Zimné olympijské hry

Pjongčang 2018

Online hry

pauzicka.sk

World of Warships

World of Warships

Vylepšuj svoju loď a priprav sa na vojnu s nepriateľmi v širokom oceáne!World of Tanks

World of Tanks

Páčia sa ti tanky a rád by si ich ovládal v bitke?