Topky.sk - Bleskovky

Utorok, 19. jún 2018. Meniny má Alfréd, zajtra Valéria.

Slovák Patrik (22) sa v Anglicku neštítil ničoho: Odporné VIDEO Dievča kruto obral o mobil

Slovák Patrik (22) sa

22.02.2018 19:58

LONDÝN - Ďalší Slovák sa v zahraničí poriadne vyznamenal! Patrik Gunar (22) sa polícii priznal, že prepadol a okradol iba 12-ročné dievčatko o mobil. Na súde tvrdil, že sa tak stalo pod vplyvom drog. Na zázname z bezpečnostnej kamery na ulici v anglickom meste Derby vidno, ako sa mladík nechce lupu vzdať za žiadnu cenu. Obeť v zimnej bunde, ktorá sa ... viac »


Peter ho videl na vlastné oči: FOTO Jeho zážitok mu teraz závidia stovky Slovákov

Slovák počas svojej túry
Foto

12.02.2018 23:00

JELENIA SKALA – Slovenský turista Peter K. sa na sociálnej sieti podelil o svoj vzrušujúci zážitok z hôr, ktorým vyrazil dych stovkám užívateľom. Na výbežku Štiavnických vrchov mu robil spoločnosť malý medvedík. Ako uviedol vo svojom komentári, keď ho odfotil, utekal čo mu nohy stačili. viac »


Záhadná smrť Slovákov v Holandsku: VIDEO Muži skončili s autom vo vode v zábavnom parku

Záhadná smrť Slovákov v
Foto

12.02.2018 17:50

WASSENAAR - V nedeľu v skorých ranných hodinách sa odohrala tragédia na parkovisku v holandskom zábavnom parku Duinrell, ktorý sa nachádza približne 15 km od Haagu. Auto z dosiaľ neznámym príčin skončilo vo vode. Jeden z mužov z trojčlennej posádky Slovákov sa dokázal z vozidla dostať s pomocou záchranných zložiek, ostatných dvoch museli hasiči vystrihovať ... viac »


Petra dorazila "výhodná" akcia v obchode: VIDEO Kto neovládal matematiku, mal smolu

Petra dorazila

12.02.2018 00:01

BRATISLAVA - Vo väčšine prípadov platí, že čím väčšie balenie nejakého produktu si kúpite, tým bude jeho cena pre vašu peňaženku výhodnejšia. Nie je to tak, samozrejme, vždy. Ako si všimol aj náš čitateľ Peter, v jednom z bratislavských obchodov mali naozaj neodolateľnú ponuku rodinného balenia taveného syra. Kto si poriadne nepozrel cenu, mohol zbytočne ... viac »


Tvrdé podmienky na bratislavských cestách: FOTO Táto situácia vás zaručene pobaví

Sytuácia na bratislavských cestách.

07.02.2018 10:15

BRATISLAVA - Tomu sa povie skutočne tvrdá situácia! V Bratislave od rána sneží, MHD mešká aj 60 minút a cestárov nevidno. Cesty sú skutočne zlé a doprava klasicky kolabuje. Ľudia sa na zastávkach trasú od zimy, no aj napriek tomu sa na tabuliach oznamujúcich časy odchodov vozidiel MHD objavil nápis, ktorý vyvolal úsmev na tvári. viac »


Čerstvý vzduch a žiadne telo na telo: FOTO Najkurióznejšia zastávka v Bratislave valcuje internet

Vylepšená zastávka na Podunajskej
Foto

25.01.2018 14:00

BRATISLAVA - Zdá sa, že keď mesto nestíha, nájdu sa stále ľudia, ktorí si poradia po svojom. Po tom, ako sa v Prešove objavili značky Zápchy ako v New Yorku, tu máme ďalšiu raritu. Tentokrát v Bratislave na "vynovenej" zastávke. viac »


Anita uviazla na letisku v New Yorku: Zúfalo hľadala pomoc, nedočkala sa!

V New Yorku zrušili

25.01.2018 13:56

BRATISLAVA - Obyčajný let domov sa zmenil na peklo. Nespokojná čitateľka Anita informovala Topky o tisíckach zrušených letov a prístupe zo strany slovenskej ambasády i konzulátu v Spojených štátoch. Miesto stanoveného dátumu odletu musela v Amerike stráviť týždeň naviac. Ministerstvo zahraničných vecí však uviedol, že išlo o štandardný postup. viac »


Záhadný objav pri Stupave: FOTO Tomáša počas prechádzky prekvapil exotický tvor v tráve

Záhadný objav pri Stupave:

25.01.2018 13:54

BRATISLAVA/STUPAVA - V našich zemepisných šírkach môžete naraziť na nespočetné množstvo rôznych živočíšnych druhov. Exemplár, ktorý objavil v utorok podvečer dokumentarista a fotograf Tomáš Hulík neďaleko Stupavy, je však na slovenské pomery naozaj poriadne exotický. Anakonda nie je práve tvor, s ktorým by ste sa chceli stretnúť počas prechádzky v prírode. viac »


Najvtipnejší ODKAZ v bratislavskom paneláku: Odporúčanie sexuchtivej susedke, dom na samote

Najvtipnejší ODKAZ v bratislavskom

13.01.2018 21:49

BRATISLAVA - Obyvatelia jednej z bytoviek na bratislavskom sídlisku sú poriadne rozhorčení. Prekáža im náruživá susedka, ktorá sa veľmi rada oddáva sexuálnym radovánkam. Situácia je podľa nich neúnosná, pretože slastné stonanie a vzdychanie nemá konca. Rozhodli sa preto pre rázny krok. viac »


Miro išiel odviezť syna do školy: Cestou späť musel strpieť čierneho pasažiera na FOTO

Miro išiel odviezť syna
Video

12.01.2018 14:40

PRIBENÍK - S úsmevným zážitkom sa s nami podelil náš čitateľ Miro. Po tom, ako odviezol syna do školy, na jeho aute pristál nečakaný hosť a nechcel odtiaľ odísť. Mužovi mu ho bolo ľúto, a tak čakal, čo sa bude diať. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?Skyrama

Skyrama

Vybuduj a riaď svoje vlastné medzinárodné letisko a staraj sa o pasažierov.