Sobota, 24. február 2018. Meniny má Matej, zajtra Frederik, Frederika.

Metro predáva šesťtýždňové prasiatka: FOTO Zákazníci sú zhrození, nedá sa na to pozerať

Metro predáva šesťtýždňové prasiatka:
Foto

01.12.2017 15:30

BRATISLAVA – V obchodnom reťazci Metro kúpite prasiatko "od hlavy až po päty." Z nechutne vákuovo balených prasiatok ľuďom behá až mráz po chrbte. Spoločnosť Metro však na svojej stránke uvádza, že tieto malé prasiatka sú ideálne ako pohostenie na vianočné sviatky. viac »


Vodiči, buďte v strehu: FOTO Polícia testuje radar, ktorý ste u nás ešte nevideli

Vodiči, buďte v strehu:
FotoVideo

28.11.2017 00:01

BRATISLAVA - Vodiči jazdiaci po Bratislave nás upozornili na odstavenú veľkú plechovú skriňu. Dajte pozor, pretože polícia testuje nový radar. Niečo podobné ste na našich cestách ešte nevideli. Zdá sa, že bude postrachom našich ciest. viac »


Viktória si kúpila v košickom hypermarkete chlieb: Keď ho rozkrojila, našla hrôzu na FOTO

Viktória si kúpila v

26.11.2017 16:14

KOŚICE - Čitateľka si kúpila v hypermarkete chlieb, no keď ho doma rozkrojila, zostala v šoku. Ukrýval totiž nebezpečné prekvapenie v podobe kusov dreva a kovu. Ako je možné, že sa také niečo dostalo do potraviny, netuší. Mohlo však ju, či členov jej rodiny, nepekne zraniť. viac »


Tragická smrť Slovenky (†21) v Amerike: Veroniku zrazilo auto, darovala život iným ľuďom

Tragická smrť Slovenky (†21)
Foto

25.11.2017 09:58

OCEAN CITY - Počas leta zahynulo v zahraničí viacero slovenských študentov. Jednou z obetí sa stala aj Veronika Baďurová, ktorá sa na bicykli dostala do kolízie s autom. K nehode prišlo koncom augusta v meste Ocean City v americkom štáte Maryland. O dva dni neskôr v nemocnici vážnym zraneniam podľahla. Šoféra (38), ktorý z miesta nehody ušiel, zatkli ... viac »


Najhoršie chvíle Patrika za volantom: Kúsok od tragédie! Odstrašujúce VIDEO z diaľnice D1

Najhoršie chvíle Patrika za
Foto

12.11.2017 22:32

BRATISLAVA - Kolíznym situáciám na cestách sa nevyhne žiadny vodič. Nie všetci totiž vedia prispôsobiť jazdu svojim schopnostiam a stavu vozovky, a tak môže byť nešťastie rýchlo na svete. Do špeciálnej kategórie však patria šoféri, ktorí sú schopní vedome ohroziť ostatných účastníkov premávky len preto, aby im dali príučku, alebo ukázali, že sa im niečo ... viac »


Michaelu pobúrila donáška z bratislavskej reštaurácie: K obedu aj ohavná príloha na FOTO

Michaelu pobúrila donáška z
Foto

12.11.2017 14:19

BRATISLAVA – Lákavá ponuka bratislavského kebabu oslovila Michaelu, ktorá využila bezplatnú donášku a objednala si obed. Nemohla uveriť vlastným očiam, v kebabe mala aj to, čo by si nikto neprial. viac »


Nedajte sa zlákať touto ponukou práce vo Švajčiarsku: Jaroslav na ňu poriadne doplatil

Nedajte sa zlákať touto
Foto

02.11.2017 05:55

BRATISLAVA - Jaroslav, tak ako mnoho iných, dúfal, že keď už nie na Slovensku, tak aspoň v zahraničí si nájde prácu aj s dobrou plácou. Nechal sa zlákať istým mužom, ktorý v okolí Zürichu ponúkal záujemcom zamestnanie na stavbách. Aj keď mu bola prisľúbená zmluva, k jej podpisu nikdy nedošlo. Z vidiny zárobku sa napokon pre Slováka stala nočná mora. ... viac »


Bláznivá jazda za bieleho dňa skončila tragédiou: Eve zrazilo na priechode mamičku

Bláznivá jazda za bieleho

01.11.2017 11:58

BRATISLAVA - Strašný osud. Ozvala sa nám čitateľka, ktorej zrazili mamičku za bieleho dňa na priechode pre chodcov. Dodnes nemôže prekúsnuť rodina zosnulej, že žena za volantom obišla z nehody bez trestu. viac »


Tragická nehoda opatrovateliek, nové spovede o zdieraní v zahraničí: Do prípadu vstúpil už aj prezident

Pri smrteľnej zrážke s
Foto

24.10.2017 09:46

BRATISLAVA - Ohlasy na tragickú smrť opatrovateliek počas autonehody pri Prievidzi neutíchajú. Do redakcie sa nám ozývajú ďalšie a ďalšie ženy, ktoré sa starajú o ľudí v zahraničí. Na povrch vyplávali pracovné podmienky s agentúrami, ktoré sú podľa nich zdieraním. Opatrovateľky v pondelok prijal aj prezident Andrej Kiska. viac »


Opatrovateľka v Rakúsku prehovorila: Toto je krutá realita biznisu s ľuďmi, zdieranie žien

Pri smrteľnej zrážke s
Foto

22.10.2017 09:20

BRATISLAVA - Po tragickej nehode, pri ktorej zahynulo v mikrobuse sedem opatrovateliek a vodič, sa vynárajú stále nové a nové informácie od žien, ktoré majú so staraním sa o ľudí v Rakúsku svoje skúsenosti. Do redakcie nám napísala čitateľka, ktorá túto prácu vykonáva už takmer dve desaťročia a objasnila svoj pohľad na fungovanie sprostredkovateľského ... viac »


Najčítanejšie články

Zimné olympijské hry

Pjongčang 2018

Online hry

pauzicka.sk

Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?World of Warships

World of Warships

Vylepšuj svoju loď a priprav sa na vojnu s nepriateľmi v širokom oceáne!