Streda, 22. november 2017. Meniny má Cecília, zajtra Klement.

VIDEO Chorvátsko zachvátila vlna požiarov: Evakuácia, neprejazdná diaľnica a mesto v ohrození

VIDEO Chorvátsko zachvátila vlna
FotoVideo

22.08.2017 15:00

ZÁHREB - Chorvátsko sužuje druhá vlna požiarov. Postihnutá je oblasť najmä medzi Zadarom a Šibenikom, ale aj niektoré ostrovy ako Ugljan, Hvar a Brač. Vzhľadom na hustý dym bola prerušená doprava na jednej časti diaľnice A1 vedúca zo Záhrebu do Splitu, informovali chorvátske médiá. viac »


Strašidelná situácia: VIDEO Ján mal obrovské šťastie, pozrite sa, čo vyviedol vodič na R1

Strašidelná situácia: VIDEO Ján
FotoVideo

21.08.2017 05:07

BRATISLAVA/ŽIAR NAD HRONOM - Veľavravné video sa podarilo nakrútiť nášmu čitateľovi Jánovi na R1 smerom na Banskú Bystricu. Kamera v jeho aute zachytila vodiča, ktorý kvôli chvíľke nepozornosti riskoval nielen svoj život, ale aj život ostatných šoférov. Vo vysokej rýchlosti mohlo prísť k ujme na životoch. viac »


Nad Bratislavou sa vznáša hustý dym: FOTO Poznáme príčinu

Nad Bratislavou sa vznáša
FotoVideo

18.08.2017 17:30

BRATISLAVA - Ak sa nachádzate práve v oblasti bratislavskej Koliby, určite registrujete hustý dym, ktorý sa vznáša do povetria. Podľa HaZZ v Bratislave došlo k požiaru bytu v bytovom dome. Momentálne horí aj v Senci. viac »


Horor na dovolenke v Turecku: Samko (5) sa spúšťal tobogánom, vyšiel celý od krvi a v bezvedomí

Horor na dovolenke v
Foto

16.08.2017 15:29

BRATISLAVA - Päťročný Samko sa chcel iba spustiť na tobogáne v Turecku. Keď do neho vliezol ešte netušil, že z neho vyjde celý od krvi a s rozbitou hlavou. Hororová dovolenka pokračovala pre jeho zúfalú matku v nemocnici. Strašné chvíle prežívala aj rodina na Slovensku. Príbeh ako zo zlého sna ešte nekončí. V hre je zdravie malého chlapca. viac »


VIDEO Romanovi skoro oči vypadli: Cestou z práce v kolóne TOTO ešte nevidel

VIDEO Romanovi skoro oči
FotoVideo

14.08.2017 11:32

ROVINKA - Ako každý deň cestoval Roman po práci z Bratislavy domov. Obyvatelia obcí Dunajská Lužná a Rovinka sú na dennodenné kolóny zvyknutí. Náš čitateľ ale ostal poriadne rozhorčený, keď videl, čo vyvádza vodič idúci pred ním. viac »


Dovolenka v Taliansku sa zmenila pre rodinu s deťmi na hrôzu: FOTO Traumu spustili zlodeji

Dovolenka v Taliansku sa
Foto

14.08.2017 11:32

BRATISLAVA - Krásne zážitky vystriedal strach o život. Slovenku Moniku na dovolenke v Taliansku dvakrát vykradli! Strašnú chvíle jej však nepripravili iba zlodeji, ale aj policajti a cestovná kancelária. viac »


Dovolenková pohroma: Chorý Slovák behal tri dni po lekároch, vyšetrenia sa nedočkal

Dovolenková pohroma: Chorý Slovák

12.08.2017 10:41

BRATISLAVA - Obdobie letných dovoleniek môže pacientom predĺžiť čas, za ktorý si mysleli, že budú vyšetrení. Či je to však obvodný lekár alebo špecialista, vždy by sa mal nájsť niekto, kto ho adekvátne zastúpi a na koho sa môže chorý občan obrátiť. Náš čitateľ však zažil niečo, čo pripomína skôr príbeh z Kocúrkova. Napriek tomu, že so zvýšenou teplotou ... viac »


Janko chcel od zamestnankyne dôkaz, prečo nemôže prísť do práce: FOTO, na ktorej sa smeje doteraz

Janko chcel od zamestnankyne

10.08.2017 14:56

BRATISLAVA - Slovák pracujúci vo Veľkej Británii musel pred pár dňami riešiť bizarný problém. Žena, ktorú zamestnáva prostredníctvom personálnej agentúry, mu poslala naozaj zaujímavú výhovorku, prečo nemôže prísť do práce. Pre istotu si to aj odfotil, lebo s takýmto niečím sa ešte v živote nestretol. viac »


Bratislavčania krútia hlavou nad touto záhadou: Veď nie je zima, prečo nás otravujú?!

Bratislavčania krútia hlavou nad
FotoVideo

07.08.2017 00:01

BRATISLAVA - Mnohí Bratislavčania si v poslednom čase všimli niečo nezvyčajné. V okolí panelákov sa ozýva krákanie vrán, na ktoré sme zvyknutí skôr v zimnom období. Čo to má znamenať, veď v lete by sme sa skôr mali tešiť z čvirikania iných vtákov či cvrlikania svrčkov. Odborník tento jav vysvetlil. viac »


Obedná pauza v Bratislave, prečo nie: Pán policajt, ale TAKTO zaparkovať služobné auto?

Obedná pauza v Bratislave,
Foto

06.08.2017 16:37

BRATISLAVA - Obedná prestávka je neodmysliteľnou súčasťou pracovného dňa. Vychutnáva si ju každý a príslušníci polície, zdá sa, nie sú výnimkou. Potvrdzuje to záber, ktorý zachytáva konzumujúceho policajta sediaceho v služobnom aute. Na situácii by nebolo nič zvláštne, keby vozidlo s príznačným textom "Pomáhať a chrániť," nebolo zaparkované na ceste určenej pre cyklistov. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

Big Farm je farmárska hra, v ktorej všetko funguje presne tak, ako na vidieku.Ski Jump Mania Penguins

Ski Jump Mania Penguins

Že tučniaci nevedia lietať? V Ski Jump Mania Penguins vedia. Skáč, leť a vyhrávaj!