Sobota, 18. november 2017. Meniny má Eugen, zajtra Alžbeta.

VIDEO

Ľudia relaxovali na pláži, keď zrazu začali od hrôzy utekať: VIDEO hororu pod uterákom

Muž odsúva uterák, pod ktorým je had

Muž odsúva uterák, pod ktorým je had

Video
pred 34 minútami

PERTH - Na sociálnej sieti koluje video z austrálskej pláže Hamersley Pool, ktorá sa nachádza v blízkosti mesta Perth. Zachytáva, ako počas nedeľného popoludnia návštevníkov vystrašil jedovatý had ukrytý pod uterákom. viac »

Sestričky prezradili, čo pacienti spravili krátko pred smrťou: Slová ľútosti, tohto sa vyvarujte

Sestričky prezradili, čo pacienti
Video

pred 35 minútami

STOKE-ON-TRENT - Zdravotné sestričky, ktoré sa starajú o nevyliečiteľne chorých pacientov, prezradili, čo im povedali, alebo čo spravili krátko predtým, než umreli. Niektorí chceli ešte poslednýkrát vidieť svojich domácich miláčikov, iným zas stačila obyčajná šálka čaju. viac »


Kruté následky Let's Dance: Aj táto známa tvár sa dokaličila!

Kruté následky Let's Dance:
Video

pred 9 hodinami

BRATISLAVA – Zdravotné problémy! 11 celebrít sa týždne zvŕtalo na parkete v markizáckej tanečnej šou Let's Dance, kde bojovali zo všetkých síl. Napriek tomu, že vyhral iba jeden, mnoho z nich sa vážne zranilo a zdravotné následky majú dodnes. Jedným z nich je aj basgitarista skupiny HEX Tomáš Yxo Dohňanský(45). Takto sa dokaličil! viac »


Sandru postihla strašná choroba: Rozhodla sa bojovať, VIDEO jej odvahy je inšpiráciou

Sandru postihla strašná choroba:

pred 12 hodinami

RIO DE JANEIRO - Telo päťdesiattriročnej Sandry je posiate drobnými benígnymi nádormi. Príčinou je neliečiteľná neurofibromatóza prvého typu (NF1). Ochorenie vzniká mutáciou génov a zasahuje nervový systém. Na pokožke sa najskôr prejaví škvrnami farby bielej kávy a neskôr početnými tumormi. Videom, ktoré natočila na pláži, chce povzbudiť nielen svoje ... viac »


VIDEO drsného boja o život medzi včelou a osou: Porazený odišiel bez polovice tela

VIDEO drsného boja o

včera o 22:03

BRATISLAVA - Boj na život a na smrť zvádzali dvaja členovia hmyzieho kráľovstva. Včela a osa sú si rodovo veľmi podobné, no jedna mala predsa len prevahu a tú druhú doslova prepolila na dve časti. viac »


Prominentný žúr v centre Bratislavy: Sexi Cibulková, Kollárova milenka a Dara... PREBOHA, čo to robíš?!

Prominentný žúr v centre
Foto

včera o 22:00

BRATISLAVA - V centre Bratislavy sa vo štvrtok večer konal prominentný žúr. Otvárala sa totiž klinika krásy Envy, ktorú vedie Natália Selveková a zároveň butik známeho stylistu Andreja Kusalíka a kaderníctvo Patrika Sušiho Veselého. Niet preto divu, že na akcii nechýbalo obrovské množstvo známych tvárí. Medzi nimi aj tenistka Dominika Cibulková (28), ... viac »


Pred 20 rokmi sa v Egypte odohral šialený masaker: Zahynuli desiatky ľudí, väčšinou turisti

Luxor
Video

včera o 16:37

LUXOR - Pred 20 rokmi, 17. novembra 1997, povraždilo ozbrojené komando 62 ľudí pri vchode do Chrámu kráľovnej Hatšepsut v Údolí kráľov blízkosti juhoegyptského Luxoru. Väčšinu obetí tvorili zahraniční turisti. viac »


Mladík provokoval slona na reťazi: Trpko to oľutoval, VIDEO extra drsného konca

Mladík provokoval slona na
Video

včera o 12:28

NAÍ DILLÍ - Tínedžer v Indii si určite do konca svojho života zapamätá, že nemá provokovať slony a snažiť sa vyšplhať po ich chobote. Zábery zachytávajúce tento incident sú desivé a človek po ich zhliadnutí nadobudne pocit, že mladík to snáď ani neprežil. viac »


Nová tvár televíznych obrazoviek: Rozhodnite, ktorá bude moderátorkou!

Nová tvár televíznych obrazoviek:

16.11.2017 20:50

BRATISLAVA - Televízia Fashion Tv už niekoľko týždňov vysiela reality šou, počas ktorej si preveruje rozličné zdatnosti svojich potenciálnych moderátoriek. Do samotného záveru projektu sa dostala štvorica ambicióznych Sloveniek a Češiek, ktoré majú šancu stať sa novou tvárou módnej televízie. O tom, ktorá z nich tento titul získa, môžete rozhodnúť aj vy! viac »


Dráma v Bratislave: VIDEO Šialená policajná naháňačka, začalo to maličkosťou, sekundy od tragédie

Policajti zverejnili video naháňačky
Video

16.11.2017 14:00

BRATISLAVA - V Bratislave sa odohrala naháňačka ako z filmu. Polícia na svojom Facebooku zverejnila video, ktoré zachytáva šialenú jazdu Branislava (44) zo Senca. Jeho útek však skončil po pár minútach. Nabúral totiž do auta aj garáže. viac »


Steward dopĺňal jedlo v lietadle, keď sa stalo niečo strašné: Na to VIDEO sa už len zle pozerá

Steward dopĺňal jedlo v
Video

15.11.2017 22:42

ČENG-ČOU - Člen posádky čínskej leteckej spoločnosti utrpel mnohonásobné zlomeniny po tom, ako spadol z lietadla z výšky troch metrov. Aerolinky už prípad vyšetrujú a zisťujú, ako k nemu vôbec mohlo dôjsť. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Skyrama

Skyrama

Vybuduj a riaď svoje vlastné medzinárodné letisko a staraj sa o pasažierov.Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

Big Farm je farmárska hra, v ktorej všetko funguje presne tak, ako na vidieku.