Piatok, 24. november 2017. Meniny má Emília, zajtra Katarína.

VIDEO

VIDEO Bianka (24) šoférovala, keď ju zrazu porazilo: Jej auto okupovalo toto MONŠTRUM

Takéto monštrum mať v aute..

Takéto monštrum mať v aute..

Video
pred hodinou

COFFS HARBOUR - Mladá Austrálčanka musela nedobrovoľne stráviť jazdu s nepríjemným pasažierom vo svojom aute. Celý čas si nad sedadlom užíval cestu aj obrovský chlpatý pavúk, ktorému sa interiér jej auta očividne páči, pretože v priebehu niekoľkých dní do neho zavítal už druhýkrát. viac »

MIMORIADNA SPRÁVA Pavol Rusko opustil väznicu! VIDEO Vysmiaty obvinil Černáka z klamstva

Pavol Rusko opúšťa väzenie
Video

21.11.2017 15:50

BRATISLAVA - Ostro sledovaná kauza bývalého šéfa Markízy a exministra stále pokračuje. Pavol Rusko sa dostal na slobodu. Súd dnes rozhodol o jeho prepustení z väzby. viac »


Dvojica predviedla sexdivadlo na balkóne: Žena najprv nechcela, nakoniec sa nechala ukecať

Dvojica predviedla sexdivadlo na
Video

21.11.2017 15:40

BUENOS AIRES - Neznámy pár si to rozdal priamo na balkóne nad jednou z rušných ulíc v argentínskom Buenos Aires. Očití svedkovia neváhali, všetko si natáčali na video, ktoré teraz koluje po sociálnej sieti. Pozornosť publika začala po chvíli páriku prekážať a stiahli sa dovnútra. viac »


Ďalší škandál kontroverznej Sheily, ktorá pálila Korán? Polícia zverejnila VIDEO streľby

Ďalší škandál kontroverznej Sheily,
FotoVideo

21.11.2017 12:12

BRATISLAVA - Na sociálnej sieti sa objavilo zarážajúce video. Zverejnila ho polícia s tým, že mladá žena je v operatívnom záujme. Jej nepochopiteľné konanie a silueta náramne pripomína kontroverznú Sheilu, ktorá sa zviditeľnila pálením Koránu. viac »


Obrovský strach známeho slovenského herca: Svoj boj chcel vzdať!

Obrovský strach známeho slovenského
Foto

21.11.2017 09:00

BRATISLAVA - Mal chuť sa na všetko vykašlať! Známy slovenský herec Števo Martinovič (35) bol jedným z odvážlivcov, ktorí zažiarili v kultovom projekte s názvom Pevnosť Boyard. A hoci nástrahy nevyspytateľnej šou zvládol s absolútnou bravúrou, nám sa podarilo zistiť, že ešte pred samotným nakrúcaním komik natoľko prepadol strachu, že svoj boj na francúzskej ... viac »


Jedna z najväčších tragédií v metre: VIDEO Odhodená zápalka spôsobila strašnú smrť 31 ľudí

Jedna z najväčších tragédií
Video

20.11.2017 18:49

LONDÝN - V jednu z najtragickejších udalostí dejín londýnskeho metra sa zmenil požiar, ktorý vypukol 18. novembra 1987 v stanici King's Cross. Pri nešťastí, ktoré spôsobila odhodená zápalka, zahynulo 31 ľudí a vyše 60 ich bolo zranených. viac »


VIDEO Dar od Boha! Mníšky v Kalifornii si z marihuany spravili neuveriteľný biznis

VIDEO Dar od Boha!
Video

20.11.2017 11:29

MERCED - V mestečku Merced v Kalifornii pestujú mníšky marihuanu, z ktorej vyrábajú olej a mydlá. Halucinogénnu rastlinu, ktorá bola v USA legalizovaná, považujú za dar od Boha a počas odpočinku si krátia chvíle húlením jointov. Pohľad na fajčiace božie služobníčky je naozaj komický. viac »


Šokujúca smrť herca (†48) z jojkárskeho seriálu Za sklom: Zomrel priamo v divadle!

Šokujúca smrť herca (†48)

19.11.2017 22:30

BRATISLAVA - Slovenský a maďarský divadelný svet dnes zasiahla tragická správa. Priamo počas skúšky v divadle zomrel herec a režisér Gejza Benkö (†48), ktorého diváci poznajú zo seriálov Za sklom, Atletiko Cvernofka, Divoké kone či Panelák. viac »


Rozboril sa pasoval s existenčným problémom: Nebyť Jojky, tak...

Rozboril sa pasoval s
Video

19.11.2017 22:00

BRATISLAVA - Moderátor Vilo Rozboril (50) prostredníctvom svojej relácie V siedmom nebi pomohol už nespočetnému množstvu ľudí, ktorí sa ocitli v bezvýchodiskovej situácii. Aktuálne sa pred kamerami pasoval s existenčným problémom, ktorý mala rodina len 23-ročnej Nikol. Nebyť Jojky, tak... viac »


Invalid chcel v dobrej viere zobudiť spiaceho muža: Otrasná reakcia na VIDEU, namiesto vďaky bitka

Invalid chcel v dobrej
Video

19.11.2017 16:00

PRAHA - V pražskom metre sa za posledné týždne dejú poriadne výtržnosti. Nedávno sme upozornili na dvoch úchylov, ktorí sa pred cestujúcimi odhaľovali, teraz bezpečnostné kamery zachytili bitku. Na prípade je šokujúce, že invalid chcel v dobrej viere upozorniť muža, ktorý zaspal. Namiesto vďaky sa mu dostalo poriadneho výprasku. viac »


Ľudia relaxovali na pláži, keď zrazu začali od hrôzy utekať: VIDEO hororu pod uterákom

Ľudia relaxovali na pláži,
Video

18.11.2017 22:04

PERTH - Na sociálnej sieti koluje video z austrálskej pláže Hamersley Pool, ktorá sa nachádza v blízkosti mesta Perth. Zachytáva, ako počas nedeľného popoludnia návštevníkov vystrašil jedovatý had ukrytý pod uterákom. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.