Streda, 22. november 2017. Meniny má Cecília, zajtra Klement.

VIDEO

Zrodila sa ďalšia Adela Banášová?! Mladá moderátorka odrovnala všetkých v sále

Jasmína Alagič a Juraj Bača

Jasmína Alagič a Juraj Bača

FotoVideo
pred 8 hodinami

BRATISLAVA - Historické priestory budovy Slovenskej filharmónie počas uplynulého víkendu patrili už v poradí piatemu benefičnému galavečeru Fashion Sparkling Charity Night. Hostiteľka večera riaditeľka Fashion Tv Gabriela Drobová (43) tento rok vybrala netradičnú moderátorskú dvojicu a urobila dobre. Mladá, krásna a inteligentná moderátorka svojím ... viac »

Dráma v Bratislave: VIDEO Šialená policajná naháňačka, začalo to maličkosťou, sekundy od tragédie

Policajti zverejnili video naháňačky
Video

16.11.2017 14:00

BRATISLAVA - V Bratislave sa odohrala naháňačka ako z filmu. Polícia na svojom Facebooku zverejnila video, ktoré zachytáva šialenú jazdu Branislava (44) zo Senca. Jeho útek však skončil po pár minútach. Nabúral totiž do auta aj garáže. viac »


Steward dopĺňal jedlo v lietadle, keď sa stalo niečo strašné: Na to VIDEO sa už len zle pozerá

Steward dopĺňal jedlo v
Video

15.11.2017 22:42

ČENG-ČOU - Člen posádky čínskej leteckej spoločnosti utrpel mnohonásobné zlomeniny po tom, ako spadol z lietadla z výšky troch metrov. Aerolinky už prípad vyšetrujú a zisťujú, ako k nemu vôbec mohlo dôjsť. viac »


Hrozivá nehoda v Bratislave: VIDEO Autobus MHD sa zrútil po zrážke z nadjazdu

Hrozivá nehoda v Bratislave:
Foto

15.11.2017 19:56

BRATISLAVA - Vážna dopravná nehoda sa stala pred niekoľkými minútami v Bratislave pod Prístavným mostom. Na mieste zasahujú všetky záchranné zložky. viac »


VIDEO Vodič Uberu netušil, čo sa deje za jeho chrbtom: Sústredil sa na šoférovanie, keď zrazu...

VIDEO Vodič Uberu netušil,
Video

14.11.2017 18:50

NEW YORK - Kamera zachytila moment, kedy bezočivá pasažierka okradla taxikára prakticky priamo pred ním, či v tomto prípade skôr za ním. Muž sa sústredil na šoférovanie, zatiaľ čo dievčina sediaca na zadnom sedadle sa ho práve chystala pripraviť o zarobenú hotovosť. viac »


VIDEO Odvážlivca na diaľnici D2: Jazdil v protismere, výhovorkou policajtov dorazil

VIDEO Odvážlivca na diaľnici
Video

14.11.2017 17:00

BRATISLAVA - Diaľniční policajti sa nestačili diviť. Počas bežného výkonu služby spozorovali vodiča, ktorý jazdil v odstavnom pruhu protismernej časti diaľnice D2 v smere do Česka. Odvážlivca zastavili a vypočuli si zarážajúci argument. viac »


Najťažšie chvíle v živote Vačkovej: Hrať musela aj v DEŇ smrti milovanej mamy

Najťažšie chvíle v živote
Video

14.11.2017 00:00

BRATISLAVA - Zuzana Vačková (48) na javisku uplynulý týždeň prežila zrejme najťažšie chvíle v živote. Jej mamička totiž vo štvrtok podľahla ťažkej chorobe a herečka tak prišla o najdôležitejšiu ženu vo svojom živote. I napriek tomu však blondínka v deň jej smrti odohrala verejnú generálku muzikálu Mamma Mia! a na divákov sa z pódia dokonca usmievala aj počas ďalšieho večera. viac »


Európu zasypal sneh! VIDEO Prvé biele peklo v Nemecku, Česku aj na chorvátskej diaľnici

Európu zasypal sneh! VIDEO
Video

13.11.2017 16:00

LIBEREC - Prvý poriadny sneh už dorazil do Európy a zima sa prihlásila o slovo. V susednom Česku mali cestári, ale aj hasiči plné ruky práce. Zasahovali kvôli výdatnému sneženiu. Na Slovensku je snehu pomenej, no v Tatrách už začali zasnežovať. viac »


Deti vystúpili z autobusu a rozhodli sa pre nepochopiteľný čin: VIDEO Stotiny sekundy od smrti!

Deti vystúpili z autobusu
Video

13.11.2017 11:00

HOYANGER - Pri pozeraní nasledujúceho videa vám stuhne krv v žilách. Deti vystúpili z autobusu a dve z nich sa rozbehli na druhú stranu cez cestu. V protismere sa rútil kamión. viac »


Najhoršie chvíle Patrika za volantom: Kúsok od tragédie! Odstrašujúce VIDEO z diaľnice D1

Najhoršie chvíle Patrika za
Foto

12.11.2017 22:32

BRATISLAVA - Kolíznym situáciám na cestách sa nevyhne žiadny vodič. Nie všetci totiž vedia prispôsobiť jazdu svojim schopnostiam a stavu vozovky, a tak môže byť nešťastie rýchlo na svete. Do špeciálnej kategórie však patria šoféri, ktorí sú schopní vedome ohroziť ostatných účastníkov premávky len preto, aby im dali príučku, alebo ukázali, že sa im niečo ... viac »


Vyčerpaná Drobná otvorene priznáva: Obrovský strach a tréma! Bolo toho na mňa veľa...

Vyčerpaná Drobná otvorene priznáva:
Video

12.11.2017 22:00

BRATISLAVA - Takmer to nezvládla! Speváčka Emma Drobná (23), ktorá sa zviditeľnila vďaka víťazstvu v šou Superstar, sa pred pár dňami dočkala prírastku do rodiny. Nejde však o žiadne dieťa, ale o jej prvý hudobný album, ktorý pred pár dňami pokrstila. Okrem uvedenia CD do života sa aj niekoľko týždňov zvŕtala v tanečnej šou Let's Dance, a tak pre topky.sk ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Pirate Storm

Pirate Storm

Ujmi sa velenia lode a bojuj s príšerami, pirátmi a inou morskou pliagou.Drakensang Online

Drakensang Online

Bojuj vo veľkolepej 3D hre a vydaj sa na cestu nebojácneho dračieho rytiera.