Streda, 25. apríl 2018. Meniny má Marek, zajtra Jaroslava.

Superstar 2018

Knechtová vyviedla kolegu zo SuperStar z miery: Pri pohľade na TENTO dekolt sa nedokázal sústrediť!

Matěj Ruppert sa pri pohľade na dekolt Kataríny Knechtovej nevedel sústrediť.

Matěj Ruppert sa pri pohľade na dekolt Kataríny Knechtovej nevedel sústrediť.

Foto
21.04.2018 13:00

BRATISLAVA - Porotcovia SuperStar trávia spolu počas kastingov doslova celé hodiny. Traja muži a jedna žena... Niet preto divu, že keď si Katka Knechtová (37) oblečie šaty s hlbokým výstrihom, jej kolegom to môže narobiť poriadne problémy. Aktuálne sa pri speváčkinom outfite poriadne zapotil Matěj Ruppert (40). Pri pohľade na jej dekolt sa totiž nedokázal sústrediť! viac »

Moderátorka SuperStar o negatívnych ohlasoch na jej osobu: TOTO odkazuje neprajníkom!

Moderátorka SuperStar o negatívnych
Video

16.04.2018 00:30

BRATISLAVA - Je mladá, krásna, talentovaná a pred pár týždňami sa jej podaril naozaj husársky kúsok! Napriek tomu, že nikdy predtým nemoderovala žiadnu väčšiu televíznu šou, dostala Jasmina Alagič (28) ponuku, ktorá sa neodmieta. Spolu s Leošom Marešom (41) tvorí moderátorskú dvojicu šou Superstar, kde ju diváci budú mať možnosť vidieť počas niekoľkých ... viac »


Vystrihnuté ospravedlnenie Katky Knechtovej zo SuperStar: TOTO ste v televízii nevideli!

Vystrihnuté ospravedlnenie Katky Knechtovej
Video

10.04.2018 16:15

BRATISLAVA - Porotkyňa markizáckej šou SuperStar Katka Knechtová (37) v nedeľu večer mnohých poriadne zarazila. Počas hodnotenia spevu súťažiaceho Tomáša Křížku totiž zapochybovala o tom, aký dobrý je v posteli. Po odvysielaní poslednej epizódy tmavovláska zverejnila na sociálnej sieti Instagram status, v ktorom napísala, že sa spevákovi pred kamerami ... viac »


Knechtová totálne ponížila súťažiaceho: Verejné ospravedlnenie za narážky na jeho sexuálny život!

Knechtová totálne ponížila súťažiaceho:

09.04.2018 10:30

BRATISLAVA - Sype si popol na hlavu! Speváčka Katka Knechtová (37) je jedinou ženskou súčasťou aktuálnej poroty speváckej šou Superstar. Niektorí sa však i tak nazdávajú, že od jemnej ženy má ďaleko. Často totiž dokáže vypustiť z úst hlášku, za ktorú by sa nehanbil ani statný chlap. Najnovšie však podľa viacerých prerazila dno.... viac »


Prekvapivé slová Katky Knechtovej: Ja by som do Superstar nešla!

Prekvapivé slová Katky Knechtovej:

01.04.2018 13:00

BRATISLAVA - Katarína Knechtová (37) je populárna slovenská speváčka, ktorá tento rok zasadla do poroty v markizáckej Superstar. Hudobníčka občas síce má poriadne ostré hlášky, no zároveň je citlivou ženou, ktorá sa snaží nádejné talenty podporiť. Pred pár dňami sme ju stretli na koncerte Hudba bez bariér a v rozhovore nám prezradila, že ona osobne ... viac »


Šialená stávka moderátora SuperStar: Ak poruší TOTO, príde o svoje hriešne drahé Ferrari!

Šialená stávka moderátora SuperStar:
Video

31.03.2018 22:00

PRAHA - Fúha, ide o veľa! Moderátor speváckej šou SuperStar Leoš Mareš (41) sa v týchto dňoch dal na doslova šialenú stávku. Uzatvoril ju s kolegom z rádia Europa 2 Patrikom Hezuckým (48). A ak ju poruší, príde o svoje hriešne drahé Ferrari. Neuveríte, čo musí urobiť! viac »


Haberovi v SuperStar praskli nervy: Kam som sa to dostal, do pi*e?!

Haberovi v SuperStar praskli
FotoVideo

26.03.2018 10:30

BRATISLAVA - Poriadne sa rozohnil! Paľo Habera (55) bol v speváckej šou SuperStar vždy najobávanejším členom poroty. A aktuálne toto svoje postavenie opäť potvrdil - veď zatiaľ čo všetci ostatní porotcovia boli zo speváčky Báry Blaškovej (16) unesení, jemu sa jej spev absolútne nepáčil. Súťažiaca však napriek jeho názoru postúpila ďalej. A to kata tak ... viac »


Šokujúce priznanie porotcu SuperStar: Zaspomínal na svoju účasť v šou... Tak tomu neuveríte!

Šokujúce priznanie porotcu SuperStar:
Video

19.03.2018 09:00

BRATISLAVA - Ben Cristovao (30) sa do povedomia slovenskej a českej verejnosti dostal pred dlhými jedenástimi rokmi, keď vyskúšal svoje šťastie v speváckej šou SuperStar. Dnes je exotický fešák v projekte opäť - tentokrát však v úlohe porotcu. Zaujímalo nás preto, ako si na svoje účinkovanie v súťaži spomína... Tomu fakt neuveríte! viac »


Mrazivé slová tváre z Markízy: Speváčka priznala ANOREXIU!

Mrazivé slová tváre z

17.03.2018 13:00

BRATISLAVA - Tak tomu sa povie obrovská odvaha! Už zajtra večer sa na markíze diváci SuperStar stanú svedkami silného príbehu mladej speváčky, ktorá to v živote vôbec nemala jednoduché. Nedokázala sa zmieriť sama so sebou, mať sa rada a psychické problémy na ňu doľahli natoľko, že sa z nej stala anorektička... viac »


VIDEO Hviezda SuperStar s piesňou o pošte: Nie je to žiaden nováčik... Bodoval aj v inej šou!

VIDEO Hviezda SuperStar s
Video

15.03.2018 05:45

KOMÁRNO - Bude z neho hviezda? Ladislav Angyal (17) si získal srdcia neskutočného množstva divákov, ktorí uplynulú nedeľu sedeli pred televíznymi obrazovkami a dívali sa na nádejné talenty v hudobnej šou Superstar. Jeho bezprostredné vystupovanie, pokora a v neposlednom rade i nadanie a chytľavá pieseň z vlastnej tvorby dostali dokonca i obávaného kata ... viac »


Takto zostarol známy slovenský superstarista: Neuveríte, dnes oslavuje 40!

SuperStar - logo
Foto

14.03.2018 11:00

BRATISLAVA – Čas nikto nezastaví! Zviditeľnil sa pred 14 rokmi v mega úspešnej speváckej šou SuperStar. Zo slovenského šoubiznisu sa však nevytratil, práve naopak, ako jeden z mála žne úspech jeden za druhým a milujú ho najmä deti. Reč je o spevákovi Mirovi Jarošovi, ktorý dnes oslavuje neuveriteľných 40 rokov. Pozrite, takto sa za tie roky menil. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Seafight

Seafight

Vyplávaj za dobrodružstovm na šíre more a zbieraj tajomné poklady sveta.World of Warships

World of Warships

Vylepšuj svoju loď a priprav sa na vojnu s nepriateľmi v širokom oceáne!