Pondelok, 27. marec 2017. Meniny má Alena, zajtra Soňa.

Domáce spravodajstvo

Meteorológ o jarnej hrozbe: Udrú mrazy aj tento rok?!

Ilustračné foto

Ilustračné foto

pred 2 hodinami

BRATISLAVA - Prízemné jarné mrazy sú postrachom pre pestovateľov a hospodárov. Z minulého roka si mnohí z nich pamätajú, že im nízke teploty poničili úrodu. Meteorológa Pavla Matejoviča sme sa spýtali, ako vidia tohtoročnú prognózu chladných jarných rán odborníci. viac »

Z každého slovenského premiéra sa časom stáva diktátor, tvrdí exprezident Schuster

Rudolf Schuster

včera o 17:10

KOŠICE - Keď si človek naštuduje všetky jeho pozície a funkcie, ktoré zastával od druhej polovice minulého storočia až do nedávnej súčasnosti, keď si uvedomí, čím všetkým prešiel, s prekvapením zistí, že je jedným z mála žijúcich politických matadorov, ktorého možno označiť aj za slovenský politický endemit. To bol aj dôvod, prečo sme sa s týmto celoživotným ... viac »


Nezodpovedný šofér (65) autobusu ohrozil 40 detí: Neuveríte, aký trest dostal

Nezodpovedný šofér (65) autobusu
Foto

včera o 16:20

BLANSKO - Josef Žubor, 65-očný šofér autobusu, si môže vydýchnuť. Podľa mnohých svojou nezodpovednosťou ohrozil životy detí. Sudkyňa sa s týmito názormi ale nestotožňuje. Hrozba rokov strávených za mrežami sa zo dňa na deň rozplynula. viac »


Ako môže Facebook inšpirovať médiá v zlepšovaní ich biznisu?

Ako môže Facebook inšpirovať

včera o 16:00

BRATISLAVA – Online médiá sa musia prispôsobiť novým trendom, inšpirovať veľkými hráčmi a posunúť prácu s používateľmi do novej úrovne. viac »


Slováci, pozor! Dnes v noci budeme spať o hodinu kratšie, prichádza letný čas

Slováci, pozor! Dnes v

včera o 14:10

BRATISLAVA - Od nedele 26. marca 2017 začne na Slovensku opäť platiť stredoeurópsky letný čas (SELČ). Ručičky hodiniek si bude treba posunúť o druhej hodine stredoeurópskeho času (SEČ) na tretiu hodinu letného času (SELČ). viac »


Tragická smrť exposlanca Gauliedera (†66): Nebola to náhoda, myslí si Matovič

Tragická smrť exposlanca Gauliedera
Foto

včera o 13:53

TRNOVEC NAD VÁHOM – Z piatka na sobotu zahynul na koľajisku vlaku 66-ročný bývalý poslanec Národnej rady SR František Gaulieder. Nešťastie sa odohralo v okrese Šaľa, pred Trnovcom nad Váhom. viac »


Fico po summite v Ríme: Slovensko by bez EÚ nedokázalo prežiť ako nezávislý štát

Robert Fico

včera o 13:15

RÍM – Rímska deklarácia konštatuje, že Európska únia chce ísť ďalej spoločne. Slovenský premiér Robert Fico to povedal dnes v Ríme po slávnostnom summite šéfov štátov a vlád 27 členských krajín Európskej únie, na ktorom lídri jednomyseľne podpísali spoločné vyhlásenie o ďalšom smerovaní Únie. viac »


Výstraha pre cestujúcich z Košíc: V lietadlách bude elektronika zakázaná

Letecké spojenie Košíc s

včera o 13:00

KOŠICE – V najbližších dňoch vstúpi do platnosti nové bezpečnostné nariadenie týkajúce sa leteckej dopravy. Americké úrady na základe nových bezpečnostných nariadení prezidenta Donalda Trumpa vydali nariadenie o zákaze nosiť v príručnej batožine elektronické zariadenia väčšie ako 16 x 9,3 x 1,5 centimetrov. viac »


Úrad verejného zdravotníctva má obavy: Nízka zaočkovanosť môže spôsobiť vznik epidémie

Úrad verejného zdravotníctva má

včera o 13:00

BRATISLAVA - Zaočkovanosť pri všetkých druhoch povinného očkovania prekračuje na Slovensku potrebných 95 percent na zabezpečenie kolektívnej imunity, výnimkou je očkovanie proti osýpkam, ružienke a mumpsu (MMR). Nižšia zaočkovanosť sa týka detí narodených v roku 2014, priblížila hovorkyňa Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR Zuzana Drobová. viac »


Ostrý zásah bratislavskej polície: Muž sa prechádzal po byte s mačetou a vyhrážal sa rodine

Ostrý zásah bratislavskej polície:

včera o 10:57

BRATISLAVA - V piatok popoludní bratislavskí policajti spacifikovali muža, ktorý mal ohrozovať svojich príbuzných, za použitia donucovacích prostriedkov. Ako informovala hovorkyňa bratislavskej polície Tatiana Kurucová, žena zavolala na linku 158 a oznámila, že musela ujsť z bytu na Toplianskej ulici v bratislavskej Vrakuni pred bratom, ktorý ju tam ... viac »


Je vylúčené, aby Slovensko mohlo presadiť Procházku v Luxemburgu, tvrdí prezidentov poradca

Radoslav Procházka

včera o 08:30

BRATISLAVA – Bývalý predseda Ústavného súdu SR a poradca prezidenta SR Ján Mazák takmer vylučuje, že by Slovensko mohlo presadiť na Všeobecnom súde EÚ v Luxemburgu Radoslava Procházku, ktorý vlani v decembri nezískal odporúčanie poradného výboru Rady EÚ. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

Big Farm je farmárska hra, v ktorej všetko funguje presne tak, ako na vidieku.Ski Jump Mania Penguins

Ski Jump Mania Penguins

Že tučniaci nevedia lietať? V Ski Jump Mania Penguins vedia. Skáč, leť a vyhrávaj!