Streda, 26. júl 2017. Meniny má Anna, Hana, zajtra Božena.

Domáce spravodajstvo

Slovenská polícia podľa Fedora potrebuje nezávislú inšpekciu, nie putá ministerstva

Ilustračné foto

Ilustračné foto

pred 27 minútami

BRATISLAVA - Na zvýšenie dôveryhodnosti polície treba podľa poslanca NR SR Martina Fedora (Most-Híd) konečne zabezpečiť, aby policajná inšpekcia kontrolujúca prešľapy policajtov, bola čo najviac zbavená politických či iných vplyvov. Fedor je rád, že si túto myšlienku, po počiatočnom váhaní, osvojili vo väčšine politických strán. viac »

#Sieť obnovuje svoju činnosť

#Sieť obnovuje svoju činnosť

pred 22 hodinami

BRATISLAVA - Strana #Sieť obnovuje svoju činnosť. Informovalo o tom dnes jej komunikačné oddelenie. Chce presadzovať politiku bez škandálov a riešenie reálnych a nie zástupných problémov. #Sieť už predtým pre TASR potvrdila, že sa plánuje zapojiť do novembrových volieb do vyšších územných celkov. viac »


Tragédia pri B. Štiavnici: Požičané auto od mamy šoféroval Miro (15), Adriana (†17) zahynula

Tragédia pri B. Štiavnici:
Foto

 pred 22 hodinami

BANSKÁ ŠTIAVNICA - Partia kamarátov nasadla do požičaného auta. Jazda sa po chvíli zmenila na neopísateľnú drámu. Vodič Miro (15) v rýchlosti narazil do stromu. Manéver sa, žiaľ, stal Adriane (†17) osudným. viac »


Polícia hľadá Mareka (31) na FOTO: Brutálny útok nožom na cudzincov

Polícia hľadá Mareka (31)

pred 23 hodinami

TRNAVA - Polícia pátra po mužovi, ktorý je podozrivý zo spáchania zločinu ublíženia na zdraví. Je ním 31-ročný Trnavčan Marek Jilly, ktorý mal byť v utorok 11. júla v obci Zavar pred polyfunkčnou budovou účastníkom incidentu. Pri ňom mali dvaja muži napadnúť dvoch občanov Srbska. viac »


OĽaNO vyzýva Danka, aby sa SNS vzdala ministerstva školstva

Andrej Danko

pred 23 hodinami

BRATISLAVA - Hnutie OľaNO vyzýva predsedu SNS Andreja Danka, aby sa Slovenská národná strana vzdala rezortu školstva pre závažné zlyhania v riadení eurofondov na vedu a výskum. OĽaNO zároveň začína zbierať podpisy na zvolanie mimoriadnej schôdze NR SR, na ktorej by mal byť odvolávaný minister školstva Peter Plavčan, pretože pri investíciách do vedy ... viac »


Vládou schválené zvýšenie platov učiteľov je nepostačujúce, tvrdí ISU

Vládou schválené zvýšenie platov

pred 23 hodinami

BRATISLAVA - Iniciatíva slovenských učiteľov (ISU) vníma dohodu medzi vládou SR, Združením miest a obcí Slovenska a školskými odborármi v otázke platov za nepostačujúcu na skutočné zatraktívnenie učiteľského povolania a zvýšenie spoločenského postavenia pedagógov. Uviedli to na margo vládou odsúhlaseného plánu zvyšovania platov učiteľov. viac »


Totálna drzosť zlodeja na FOTO: Bez hanby sa prikrčil a začal rabovať!

Totálna drzosť zlodeja na

pred 23 hodinami

BANSKÁ BYSTRICA - Banskobystrickí policajti vyšetrujú prípad krádeže tričiek za 600 eur. Neznámy páchateľ ukradol tričká ešte koncom júna 2017 v jednej z predajní v obchodnom centre v Banskej Bystrici. Išlo o značkové tričká a polokošele. viac »


Juraj Ondrejčák alias Piťo to vzdal: Už nežiada obnovu konania

piťovci

pred 23 hodinami

PEZINOK - Údajný šéf skupiny piťovcov Juraj Ondrejčák už nežiada obnovu konania v jeho procese a svoju sťažnosť v tejto veci vzal späť. Vyplýva to z uznesenia Najvyššieho súdu (NS) SR, ktoré zverejnil na svojej internetovej stránke. viac »


Najkrvavejší prázdninový týždeň, piati mŕtvi: FOTO Zubatá kosí najviac na cestách v tomto kraji

Najkrvavejší prázdninový týždeň, piati
Foto

včera o 10:09

BRATISLAVA - Prázdniny sú v plnom prúde. Všetci sa tešíme na voľné chvíle, ktoré najradšej prežívame na výletoch. Pozná to určite každý. Zbaliť sa do auta a vybrať sa za dobrodružstvami. Na cestách si ale dávajte pozor. Polícia zverejnila štatistiky nehodovosti za prvé tri prázdninový týždne a porovnala ich s rovnakým obdobím uplynulého roka. A rozhodne ... viac »


Banskobystrický kraj zasiahli extrémne búrky: Strhnuté strechy a padnuté stromy!

Veľký požiar v račianskom

včera o 10:08

BANSKÁ BYSTRICA - Hasiči v Banskobystrickom kraji mali dnešný večer rušný. Od 18.00 do 20.30 h vyrazili k 12 zásahom, ktoré si vyžiadalo nepriaznivé počasie. viac »


Prepustenie mafiánského bossa Kudlu chce preveriť generálny prokurátor

Prepustenie mafiánského bossa Kudlu

včera o 09:28

BRATISLAVA - Generálny prokurátor SR Jaromír Čižnár si vyžiadal stanovisko špeciálneho prokurátora k zákonnosti rozhodnutia Špecializovaného trestného súdu, rovnako aj zákonnosti postupu prokurátora Úradu špeciálnej prokuratúry spočívajúceho v nepodaní riadneho opravného prostriedku. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Farmerama

Farmerama

Vybuduj prosperujúcu farmu, staraj sa o úrodu, zvieratká i zamestnancov.Ski Jump Mania Penguins

Ski Jump Mania Penguins

Že tučniaci nevedia lietať? V Ski Jump Mania Penguins vedia. Skáč, leť a vyhrávaj!