Najsmutnejší príbeh o láske: Mal si užívať radovánky v troch, no chudák dostal košom | Topky.sk

Utorok, 19. jún 2018. Meniny má Alfréd, zajtra Valéria.

Najsmutnejší príbeh o láske: Mal si užívať radovánky v troch, no chudák dostal košom

Jeremy (vľavo) jednoducho nemá šťastie v láske
Jeremy (vľavo) jednoducho nemá šťastie v láske, Zdroj: YouTube
19.05.2017 22:00

LONDÝN - Fiaskom skončil pokus o spárenie prírodnej kuriozity, britského slimáka Jeremyho s ľavotočivou ulitou, s inými "ľavákmi". Pĺž, ktorý sa stal vo svojej vlasti celebritou, má pohlavné orgány na rozdiel od bežných jedincov s ulitou zavinutou v smere hodinových ručičiek umiestnené naľavo, čo činí jeho sexuálny život problematickým. Nepomohlo ani to, keď mu vedci dopriali radovánky v troch, informujú britské médiá.


Vedecký tím z Nottinghamskej univerzity sa odmietol zmieriť s Jeremyho nedobrovoľnou sexuálnou abstinenciou a s pomocou verejnosti mu hľadal partnerov. Jeremy medzitým zmenil meno na neutrálne Jem, pretože slimáky sú hermafroditi. Expertom sa nakoniec podarilo nájsť ďalšie dva slimáky s ľavotočivou ulitou - Leftyho z anglického mesta Ipswich a Tomeaua, ktorý dorazil až z Malorky. 

Lefty (naľavo) a Tomeau
Najsmutnejší príbeh o láske:
Zdroj: YouTube

Bohužiaľ pre Jemyho si ale do oka padli Lefty a Tomeau. "Zdá sa, že exotický šarm španielskeho návštevníka Leftyho vkusu vyhovoval viac," okomentoval to sarkasticky denník Daily Mail. 

Títo dvaja si rozumeli viac
Najsmutnejší príbeh o láske:
Zdroj: YouTube

Obaja ulitníky pri párení na Jeremyho dočista zabudli. Sledovanie jeho dvoch súputníkov muselo byť poriadne kruté, pretože styk medzi slimákmi trvá až pätnásť hodín. Zo zblíženia Leftyho a Tomeaua vzišlo 170 malých slimáčikov. Všetky majú pravotočivú ulitu. 


Galéria

Jeremy (vľavo) jednoducho nemá Lefty (naľavo) a Tomeau Títo dvaja si rozumeli

Nástroje k článkuZDROJ: ČTK, np
FOTO: Youtube
VIDEO: Youtube

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články