Posadnutá žena terorizuje mexickú dedinku: VIDEO Šialený výraz v tvári, zvuky z iného sveta | Topky.sk

Streda, 20. jún 2018. Meniny má Valéria, zajtra Alojz.

Posadnutá žena terorizuje mexickú dedinku: VIDEO Šialený výraz v tvári, zvuky z iného sveta

Ženu miestni poznajú pod menom Sofia, jej skutočná totožnosť je však neznáma.
Ženu miestni poznajú pod menom Sofia, jej skutočná totožnosť je však neznáma., Zdroj: YouTube
01.03.2016 20:00

CULIACAN – Juhoamerické národy sú ešte stále pomerne poverčivé, pri pohľade na toto video sa im však nečudujeme. Akoby démonmi posadnutá žena na ňom pobehuje po ulici a na smrť desí okoloidúcich vodičov. Neznáma oblečená v bielom sa zvykne pristaviť pri autách a vydáva pritom veľmi zvláštne zvuky alebo bozkáva stromy.


Video natočené v štvrti Colinas del Rey v meste Culiacan v mexickej oblasti Sinaloa na severozápade krajiny sa hojne zdieľalo na sociálnych sieťach. Podľa komentátorov je ženy určite posadnutá zlými duchmi, no kompetentní skôr zastávajú teóriu o duševnej chorobe, ktorou trpí. Takisto by podľa niektorých mohla byť pod vplyvom návykových látok.

V tomto smere existuje hneď niekoľko druhov drog, ktoré spôsobujú u závislých takéto príznaky. Napriek veľkému záujmu okolia, žena doteraz nebola identifikovaná. Miestni ju však volajú Sofia. Pravdepodobne nemá príbuzných ani rodinu, ktorá by sa o jej chorú myseľ mohla postarať, a tak si ľudia pomaly zvykajú na jej pravidelné hrozivé nočné výlety.


Nástroje k článkuZDROJ: bapFoto a
VIDEO: YouTube

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články