Pondelok, 27. jún 2016. Meniny má Ladislav, Ladislava, zajtra Beáta.

Posadnutá žena terorizuje mexickú dedinku: VIDEO Šialený výraz v tvári, zvuky z iného sveta

Pošlite nám tip
Ženu miestni poznajú pod menom Sofia, jej skutočná totožnosť je však neznáma.
Ženu miestni poznajú pod menom Sofia, jej skutočná totožnosť je však neznáma.
01.03.2016 20:00

CULIACAN – Juhoamerické národy sú ešte stále pomerne poverčivé, pri pohľade na toto video sa im však nečudujeme. Akoby démonmi posadnutá žena na ňom pobehuje po ulici a na smrť desí okoloidúcich vodičov. Neznáma oblečená v bielom sa zvykne pristaviť pri autách a vydáva pritom veľmi zvláštne zvuky alebo bozkáva stromy.


Video natočené v štvrti Colinas del Rey v meste Culiacan v mexickej oblasti Sinaloa na severozápade krajiny sa hojne zdieľalo na sociálnych sieťach. Podľa komentátorov je ženy určite posadnutá zlými duchmi, no kompetentní skôr zastávajú teóriu o duševnej chorobe, ktorou trpí. Takisto by podľa niektorých mohla byť pod vplyvom návykových látok.

V tomto smere existuje hneď niekoľko druhov drog, ktoré spôsobujú u závislých takéto príznaky. Napriek veľkému záujmu okolia, žena doteraz nebola identifikovaná. Miestni ju však volajú Sofia. Pravdepodobne nemá príbuzných ani rodinu, ktorá by sa o jej chorú myseľ mohla postarať, a tak si ľudia pomaly zvykajú na jej pravidelné hrozivé nočné výlety.

Zdielať článok na Facebooku

Nástroje k článku


Foto a
VIDEO: YouTube
ZDROJ: bap

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články