Pondelok, 23. apríl 2018. Meniny má Vojtech, zajtra Juraj.

Žena (44) prezradila erotické tajomstvo svojej krásy: Keď sa ho dozviete, budete sa červenať

Thalía
Thalía
19.01.2016 21:00

LONDÝN - Tipov na elixíry na večnú mladosť tu už bolo neúrekom, no ten, s ktorým prišla známa speváčka, je naozaj veľmi nezvyčajný a tak trochu aj perverzný. Śtyridsaťštyriročná žena totiž tvrdí, že svojmu mladistvému výzoru vďačí mnohonásobnému orgazmu.


Mexická speváčka Thalía prekvapila svojich fanúšikov, keď v rozhovore pre televíziu prezradila svoj recept na večnú mladosť a krásu. Je ním nočný viacnásobný orgazmus. Manželka hudobného producenta a vysokopostaveného výkonného činiteľa v hudobných spoločnostiach je známa tým, že sa nehanbí na verejnosti hovoriť o svojom sexuálnom živote, ktorý je údajne fantastický. No jej ostatná spoveď tak trochu šokovala aj tých najotrlejších. 

Kráska prezradila tajomstvo mladosti: Má o tridsať rokov viac, ako si myslíte

"Pred časom som spolu so sexuologičkou Nancy Alvarezovou robila na relácii v jednom rádiu. Dala mi zopár tipov, vyskúšala som ich a vďaka nim teraz vyzerám tak krásne a mlado," pochválila sa speváčka, herečka, spisovateľka a podnikateľka v jednej osobe. 

Žena (44) prezradila erotické

Za jednu noc dokáže údajne prežiť až päťdesiat orgazmov, čo ale niektorí jej fanúšikovia spochybnili. "Päťdesiat orgazmov za noc? Ako je také niečo vôbec možné s manželom, ktorý je tak starý?," podotkol jeden z nich v internetovej diskusii. 


Galéria

Thalía

Nástroje k článkuZDROJ: np
FOTO: SITA/AP

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články