Žena (44) prezradila erotické tajomstvo svojej krásy: Keď sa ho dozviete, budete sa červenať | Topky.sk

Streda, 20. jún 2018. Meniny má Valéria, zajtra Alojz.

Žena (44) prezradila erotické tajomstvo svojej krásy: Keď sa ho dozviete, budete sa červenať

Thalía
Thalía, Zdroj: SITA
19.01.2016 21:00

LONDÝN - Tipov na elixíry na večnú mladosť tu už bolo neúrekom, no ten, s ktorým prišla známa speváčka, je naozaj veľmi nezvyčajný a tak trochu aj perverzný. Śtyridsaťštyriročná žena totiž tvrdí, že svojmu mladistvému výzoru vďačí mnohonásobnému orgazmu.


Mexická speváčka Thalía prekvapila svojich fanúšikov, keď v rozhovore pre televíziu prezradila svoj recept na večnú mladosť a krásu. Je ním nočný viacnásobný orgazmus. Manželka hudobného producenta a vysokopostaveného výkonného činiteľa v hudobných spoločnostiach je známa tým, že sa nehanbí na verejnosti hovoriť o svojom sexuálnom živote, ktorý je údajne fantastický. No jej ostatná spoveď tak trochu šokovala aj tých najotrlejších. 

Kráska prezradila tajomstvo mladosti: Má o tridsať rokov viac, ako si myslíte

"Pred časom som spolu so sexuologičkou Nancy Alvarezovou robila na relácii v jednom rádiu. Dala mi zopár tipov, vyskúšala som ich a vďaka nim teraz vyzerám tak krásne a mlado," pochválila sa speváčka, herečka, spisovateľka a podnikateľka v jednej osobe. 

Žena (44) prezradila erotické
Zdroj: SITA/AP

Za jednu noc dokáže údajne prežiť až päťdesiat orgazmov, čo ale niektorí jej fanúšikovia spochybnili. "Päťdesiat orgazmov za noc? Ako je také niečo vôbec možné s manželom, ktorý je tak starý?," podotkol jeden z nich v internetovej diskusii. 


Galéria

Thalía

Nástroje k článkuZDROJ: np
FOTO: SITA/AP

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články