Sobota, 21. október 2017. Meniny má Uršula, zajtra Sergej.

Holý zadoček na červenom koberci, široká Nicole Kidman bez jedinej vrásky!

Sara Sampaio a Nicole Kidman boli hviezdami premiéry.
Sara Sampaio a Nicole Kidman boli hviezdami premiéry.
23.05.2017 20:00

CANNES - Aj ony zaujali! Súčasťou Medzinárodného filmového festivalu v Cannes bola aj premiéra počinu The Killing of a Sacred Deer, kde stvárňuje jednu z ústredných postav Nicole Kidman (49). Tá sa patrične vyfintila a predviedla sa v zaujímavom outfite. Značnú pozornosť však na seba strhla aj modelka Sara Sampaio (25). Prítomným sa totiž naskytol pohľad na jej chutný zadoček


Na festivale v Cannes sa to v týchto dňoch hemží hereckými hviezdami a krásnymi modelkami. Ostro sledované a obľúbené podujatie si nenechala ujsť ani Portugalčanka Sara Sampaio, ktorá na červenom koberci predvádza jednu krásnu módnu kreáciu za druhou.

Tmavovláska azda najviac zaujala priesvitnými čipkovanými šatami bielej farby. Pod ne si obliekla len tango nahovičky, takže počas premiéry filmu The Killing of a Sacred Deer sa pohľadom na jej zadoček mohol pokochať ktokoľvek. 

Najväčšou hviezdou premiéry však bola Nicole Kidman. Tá v počine stvárňuje jednu z hlavných postáv. Fotografom sa predviedla v kreácii, ktorú tvoril čierny top a široká biela sukňa. Vydarený outfit ubral známej päťdesiatničke zopár rokov. 

Mimochodom, Nicole na svoj vek vôbec nevyzerá. Nie je tajomstvom, že si k tomu pomáha aj na klinikách krásy. Výsledkom je tvár bez jedinej vrásky a občas nie príliš vydarené momentky...

Modelka Sara Sampaio sa predviedla v odvážnej róbe.
Sara Sampaio

Prítomným na festivale sa naskytol pohľad na dokonalý zadoček modelky Sary Sampaio.
Sara Sampaio

Nicole Kidman sa predviedla v zaujímavom outfite. Za zmienku stojí aj jej tvár, na ktorej by ste márne hľadali vrásky.
Nicole Kidman

Ktorá kráska predviedla lepší outfit?

Sara Sampaio

149

Nicole Kidman

494

Počet hlasov: 643


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články