Pondelok, 21. máj 2018. Meniny má Zina, zajtra Júlia, Juliána.

Hviezdny fešák sa pochválil manželkou: Nahá FOTO na webe!

Jenna a Channing tvoria zohratú a sympatickú dvojicu.
Jenna a Channing tvoria zohratú a sympatickú dvojicu.
10.01.2017 20:00

LOS ANGELES - Všetci mu môžu závidieť! Channing Tatum (36) sa na nedostatok fanúšičok nemôže sťažovať. On má však oči len pre svoju zákonitú polovičku - Jennu Dewan Tatum (36), ktorá oplýva brutálnym sexepílom. Sympatický herec zverejnil začiatkom týždňa na sociálnych sieťach záber, ktorý je toho dôkazom.


Nejeden chlap by sa chcel vedľa nej prebúdzať! Reč je o herečke a tanečnici Jenne Dewan. Tá sa v roku 2009 vydala za kolegu Channinga Tatuma, s ktorým má trojročnú dcérku Everly. Vášeň medzi manželmi je očividne rovnako silná, ako v deň, keď sa zoznámili.

Sexi tmavovláska to priznala v nedávnom rozhovore pre magazín Cosmopolitan. „Náš vzťah je silný, zdravý a veľmi sexuálny,” poznamenala Jenna. Podľa jej názoru za to vďačia aj spoločnej vášni - tancu. „Je to istým spôsobom prepojené,” dodala kráska. 

Svoj podiel na tom, že je Channing do Jenny stále zamilovaný, majú zrejme aj jej dokonalé krivky. Tie tmavovláska hrdo vystavuje na obdiv v provokatívnych outfitoch. Poriadne dráždivá je ale aj v súkromí. Veď sa pozrite, v čom čaká na svojho milého v perinách... 

Channing Tatum sa na internete pochválil odvážnou fotkou svojej krásnej partnerky. Tá ležala v posteli v Evinom rúchu.
Jenna Dewan Tatum

Zverejňujete na sociálnych sieťach odhalené fotky svojho partnera/ svojej partnerky?

89 % nie
áno 11 %

Hlasovalo: 306Galéria

Jenna a Channing tvoria Channing Tatum sa na Jenna Dewan Tatum je Jenna Dewan Tatum prehovorila Jenna Dewan a Channing Channing Tatum a Jenna Channing Tatum a Jenna

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: instagram, SITA, profimedia.sk, Touchstine Pictures

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články