Nedeľa, 22. apríl 2018. Meniny má Slavomír, zajtra Vojtech.

Čerstvý otecko z One Direction: Svojmu synovi dal »mocné« meno!

Louis Tomlinson
Louis Tomlinson
28.01.2016 16:30

LOS ANGELES – Louis Tomlinson z anglicko-írskej chlapčenskej skupiny One Direction a losangeleská stylistka Briana Jungwirth dali synovi meno Freddie Reign. Slovo reign pritom v angličtine znamená mocný. Chlapček, ktorý prišiel na svet 21. januára v Los Angeles, ponesie priezvisko 24-ročného interpreta.


Rodák z anglického Doncasteru prezradil novinku prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter a služby Instagram. Kompletné znenie mena však zverejnila až Jungwirth, ktorá približne hodinu nato zdieľala fotografiu seba a bábätka. Správa o tom, že je tehotná, sa dostala na verejnosť v júli. 

Louis Tomlinson so svojím

Louis Tomlinson sa stal známym vďaka formácii One Direction, ktorú spolu s ním pôvodne tvorili Liam Payne, Niall Horan, Harry Styles a Zayn Malik. Posledný menovaný však skupinu tento rok v marci opustil. Pätica sa preslávila v súťaži The X Factor, kde v roku 2010 skončila na tretej priečke.

Po šou s nimi vydavateľstvo Syco Music, ktoré založil Simon Cowell, podpísalo kontrakt na dva milióny libier a One Direction sa stali fenoménom. Na konte majú zatiaľ albumy Up All Night (2011), Take Me Home (2012), Midnight Memories (2013), Four (2014) a Made in the A.M. (2015). Získali viac ako sto ocenení vrátane piatich BRIT Awards, siedmich American Music Awards, piatich Billboard Music Awards alebo štyroch World Music Awards. 


Galéria

Louis Tomlinson Louis Tomlinson so svojím Louis Tomlinson Louis Tomlinson

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: Instagram/Louis Tomlinson, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články