Piatok, 27. apríl 2018. Meniny má Jaroslav, zajtra Jarmila.

Robo Beňo je mŕtvy: Toto naňho prezradila užialená Šuvadová!

 Silvia Šuvadová a zosnulý Robo Beňo
Silvia Šuvadová a zosnulý Robo Beňo
20.03.2017 11:00

BRATISLAVA -Takto si na neho bude pamätať! Bývalý markizák a politik Robo Beňo († 54) náhle opustil tento svet v sobotu, keď sa mal zúčastniť rodinnej oslavy. Jeho smrť zaskočila nielen rodinu a blízkych, ale jaj kolegov, ktorí s ním v minulosti spolupracovali, či účinkovali v šou Celebrity Camp. Jednou z nich je aj herečka Silvia Šuvadová (43), ktorá s ním strávila nejaký čas v raji na Filipínach. Zo smrti kamaráta je poriadne užialená a takto si na neho spomína....


Exmarkizák Robo Beňo mal 3 deti, z toho najmladší syn Nikola Róbert, ktorého mal s priateľkou Lenkou, by čoskoro oslávil 5 rokov. Oslavy sa však už podnikateľ nedočkal. V sobotu totiž nečakane skonal. Pri hre so synčekom dostal náhle infarkt.

Jeho šokujúca smrť zaskočila nielen rodinu, ale aj mnoho jeho známych a kolegov. Jednou z nich bola aj Silvia Šuvadová, ktorá s Robom strávila nejaký čas  na Filipínach v Celebrity campe. Tá pre topky prezradila, ako si na neho pamätá.


Náhla smrť exmarkizáka: Robo Beňo († 54) zomrel chvíľu pred oslavou!

Smrť Roba Beňa: Desivé tušenie Dana Krajcera... Celebrity v šoku!


„Je to veľmi smutná správa a je nespravodlivé, že odchádzajú takíto mladí ľudia. Na Roba si spomínam ako na milého človeka s veľkým srdcom. Na Filipínach bol veľmi starostlivý, ohľaduplný, pokojný. Bol to gentleman. Obdivovala som jeho rozvážnosť, mala som ho rada. Jeho rodine a najbližším želám úprimnú sústrasť, musí to byť pre nich nesmierne ťažké,“ uviedla herečka. Česť jeho pamiatke...


Galéria

 Silvia Šuvadová a Robo Beňo s partnerkou Robo Beňo Robo Beňo nečakane skonal Silvia Šuvadová Silvia Šuvadová bola s Silvia Šuvadová.

Nástroje k článkuZDROJ: ak
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články