Najťažšie slová Beňovej priateľky: So slzami v očiach oznámila Robov pohreb! | Topky.sk

Utorok, 19. jún 2018. Meniny má Alfréd, zajtra Valéria.

Najťažšie slová Beňovej priateľky: So slzami v očiach oznámila Robov pohreb!

Robo Beňo s priateľkou Lenkou.
Robo Beňo s priateľkou Lenkou.
20.03.2017 17:00

BRATISLAVA - Bývalý markizák a politik Robo Beňo († 54) náhle opustil tento svet v sobotu, keď sa mal zúčastniť rodinnej oslavy. Jeho smrť zaskočila nielen rodinu a blízkych, ale jaj kolegov, ktorí s ním v minulosti spolupracovali. Najťažšie to však nesie jeho partnerka Lenka Kapustová (30), ktorá s politikom vychovávala spoločného syna Nikolu Róberta (4) a rovnako jeho ďalšie dve deti z predchádzajúcich vzťahov Lucia (35) a Maxim (18).


Exmarkizák Robo Beňo v sobotu navždy opustil tento svet. Po sebe zanechal snúbenicu Lenku Kapustovú, ktorú si už nestihol vziať za manželku, a 3 deti. Najmladšie z nich, iba 4-ročného Nikolu Róberta má práve zo vzťahu s Lenkou, ktorá nám v sobotu potvrdila najhoršiu správu v živote. Jej životný partner zomrel - náhle dostal infarkt.

„Stalo sa to, keď si zobral najmladšieho syna, išli sa spolu hrať aj s mojou sestrou, mali sme oslavu,” povedala nám užialená Lenka. Záchranári známeho novinára a politika nedokázali oživiť. Podľa informácií topiek Beňa čakala operácia srdca, ktorej sa už ale nedožil. 

Po dvoch dňoch prostredníctvom sociálnej siete adresovala Lenka všetkým Robovým známym najťažšie slová v živote. „So slzami v očiach vám oznamujem, že posledná rozlúčka s veľkým človekom, otcom, mužom, bratom, priateľom Robom Beňom sa bude konať vo štvrtok 23. 3. 2017 o 16.00 h. v krematórium v Bratislave,“ napísala užialená partnerka a pridala niekoľko srdiečok. 

Najťažšie slová Beňovej priateľky Lenky:
Najťažšie slová Beňovej priateľky:


Galéria

Robo Beňo s priateľkou Najťažšie slová Beňovej priateľky Robo Beňo s najmladším Robo Beňo a jeho

Nástroje k článkuZDROJ: ak
FOTO: Ján Zemiar, Facebook

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články