Sobota, 21. apríl 2018. Meniny má Ervín, zajtra Slavomír.

Podvádzaná Patrasová to už prehnala: Veď vyzerá ako...!

Dagmar Patrasová
Dagmar Patrasová
23.11.2016 11:30

PRAHA – Vôbec sa už na seba nepodobá! Česká herečka a speváčka Dagmar Patrasová (60) si v poslednom období prešla ťažkými chvíľami. Jej manžel Felix Slováček (73) ju totiž vymenil za mladšiu a na verejnosti sa s tým vôbec netajil. Zdá sa, že nevera so známou umelkyňou poriadne zamávala, čoho dôkazom sú aj jej neustále zmeny. Najskôr výraznejšie schudla, potom si našla nového chlapa, nechala si urobiť tetovanie, či odhalila spodnú bielizeň. Najnovšie opäť prekvapila. Tentokrát to však už prehnala...


Dagmar Patrasová a jej ešte stále zákonitý manžel Felix Slováček sú za uplynulý rok snáď najmedializovanejšími osobami v Čechách, ale aj u nás. Hudobníkova nevera s oveľa mladšou ženou vyrazila všetkým dych, no predovšetkým herečke, ktorá to niesla veľmi ťažko. V poslednom čase sa však zdalo, že sa už záletmi svojho ex netrápi a užíva si šťastné obdobie. Má nový vzťah s Talianom Vittom, zhodila niekoľko kilogramov a nechala sa potetovať.  

Najnovšie opäť upútala pozornosť. No tentokrát to však už prehnala. A to so svojím výzorom. Na nedávnu akciu venovanú deťom prišla vymachlená tak, že by ju spoznal zrejme málokto. Vlasy stiahnuté do drdola s riedkou ofinou, tenké výrazné obočie vysoko nad očami, výrazné tmavé linky a červené ústa.. Patrasová s takýmto výzorom mnohým pripomínala japonskú gejšu či dokonca strašidelného klauna. No jednoducho jej to veľmi nepristalo a mala by sa riadiť heslom, že menej je niekedy viac... Čo poviete?

Dagmar Patrasová pripomínala mnohým svojim mejkapom klauna či gejšu.
Podvádzaná Patrasová to už

Myslíte si, že to s líčením prehnala?

8 % nie
áno 92 %

Hlasovalo: 1872Galéria

Dagmar Patrasová Dagmar Patrasová pripomínala mnohým Dagmar Patrasová ukázala bielizeň. Dagmar Patrasová s manželom

Nástroje k článkuZDROJ: ak
FOTO: Showpix.cz, Profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články