Šokujúci pohľad na známeho Slováka: Na premiére s vytlačenými prsiami! | Topky.sk

Streda, 20. jún 2018. Meniny má Valéria, zajtra Alojz.

Šokujúci pohľad na známeho Slováka: Na premiére s vytlačenými prsiami!

Bruno Ciberej
Bruno Ciberej, Zdroj: Jan Zemiar
17.02.2016 13:30

BRATISLAVA - Fúha, to je pohľad! V utorok večer si mnohé známe osobnosti zašli do kina - konala sa totiž premiéra americkej komédie Zoolander 2. Medzi pozvanými nechýbal ani bývalý moderátor a milovník módy Bruno Ciberej (37). Stačilo naozaj málo a známy Slovák na seba strhol pohľady všetkých prítomných. Na sebe mal totiž tričko s „hlbokým výstrihom“ a v ňom natlačené prsia. Pozrite!


V jednom z bratislavských nákupných centier sa v utorok večer konala premiéra novej americkej komédie Zoolander 2. V kine sa pri tejto príležitosti stretlo mnoho známych osobností. No rozhodne najviac pozornosti spomedzi všetkých pútal bývalý moderátor a milovník módy Bruno Ciberej. 

Keď totiž dorazil na miesto konania, svojím zjavom všetkých šokoval... No doslova, ako sa hovorí, mu mnohí nedokázali pozerať do očí – na hrudi sa totiž pýšil nadupaným dekoltom. Ten by mu skutočne mohla závidieť nejedna žena, veď prsia v ňom mal vytlačené takmer k brade. 

Samozrejme, ide len o nažehlený motív na čiernom tričku. Treba však uznať, že Bruno veľmi dobre vie, ako na seba strhnúť pozornosť... Na premiére bol doslova neprehliadnuteľný. 

Bruno Ciberej pútal svojím nadupaným dekoltom pohľady všetkých prítomných.
Šokujúci pohľad na známeho
Zdroj: Jan Zemiar

Pozrite si trailer k filmu Zoolander:

Páči sa vám tričko Bruna Cibereja?

92 % nie
áno 8 %

Hlasovalo: 886Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články