Slovenské divadlo žehlí prúser kvôli Sklovskej: Nie sme žiadny bordel! | Topky.sk

Utorok, 19. jún 2018. Meniny má Alfréd, zajtra Valéria.

Slovenské divadlo žehlí prúser kvôli Sklovskej: Nie sme žiadny bordel!

Sisa Lelkes Sklovská
Sisa Lelkes Sklovská
28.01.2016 00:00

BRATISLAVA - Trochu im zavarila! Sisa Lelkes Sklovská pred pár mesiacmi oslávila 50, no sexepílu má stále na rozdávanie. A myslia si to aj správcovia celosvetovej siete Facebook, ktorí vymazali jej zvodnú fotografiu zo stránky Novej scény. Vraj je zakázané zverejňovať takéto provokatívne snímky. Divadlo sa bráni tým, že ide o profil kultúrneho stánku a nie o nejaký bordel.


Sisa Lelkes Sklovská ide aktuálne z jedného muzikálu do druhého. Koncom minulého roka sme informovali, že najnovšie sa objaví v predstavení Madame de Pompadour, ku ktorému nafotila aj naozaj sexi záber určený na propagáciu. 


Nová FOTO Sisy Sklovskej: Je vážne SEXI!


Snímku vyprsenej Sisy v ultrakrátkej sukni a s nohami odetými do sieťovaných pančúch chcelo v týchto dňoch zverejniť aj divadlo Nová scéna na svojom facebookovom profile. Blíži sa totiž už premiéra muzikálu. Okamžite však zasiahli správcovia sociálnej siete. 

Fotografia bola vymazaná a divadlo dostalo oznámenie, že nemôže na svoj profil pridávať sexuálne vyzývavé a dráždivé zábery. Nová scéna sa samozrejme snaží dosiahnuť, aby plagát dostal povolenie na zverejnenie a argumentuje tým, že ide o divadlo, nie nejaký bordel (divadlo zverejnilo výzvu aj v angličtine, pre našich čitateľov predkladáme slovenskú verziu): 

Slovenské divadlo žehlí prúser

Túto fotografiu Facebook zakázal.
Slovenské divadlo žehlí prúser
Zdroj: Divadlo Nová scéna/Karol Hrebíček

Zdá sa vám fotografia Sisy Sklovskej príliš odvážna?

84 % nie
áno 16 %

Hlasovalo: 2184Galéria

Sisa Lelkes Sklovská Túto fotografiu Facebook zakázal. Premiéra Muzikálu bude v Sisa Lelkes Sklovská má

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar, Divadlo Nová scéna

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články