Plastiková Slovenka bez hanby: Úplne nahá... a s rukou TAM! | Topky.sk

Streda, 20. jún 2018. Meniny má Valéria, zajtra Alojz.

Plastiková Slovenka bez hanby: Úplne nahá... a s rukou TAM!

Michaela Gašparovičová alias Mia bella Michaella sa vyzliekla donaha.
Michaela Gašparovičová alias Mia bella Michaella sa vyzliekla donaha., Zdroj: Instagram M.G.
13.01.2016 00:00

BRATISLAVA – Provokuje! Sexbomba Michaela Gašparovičová alias Mia Bella Michaella (23) je majiteľkou azda najväčších silikónových pŕs na Slovensku. A svoje prednosti aj pravidelne vystavuje na obdiv. Nebolo to inak ani pred pár dňami, keď zavesila na sociálnu sieť poriadne provokatívne zábery zo solária. Je na nich totiž úplne nahá. Pozrite, ako sa zvečnila!


Vyzývavá blondínka Michaela Gašparovičová prešla za posledné roky výraznou vizuálnou zmenou. Nechala sa niekoľkokrát chirurgicky vylepšiť a dnes sa pýši plnými perami a silikónovými prsiami, ktoré sú v rámci Slovenska zrejme tými najväčšími. Pri pohľade na jej prednosti mnohí určite krútia hlavou, no blondínka si z toho nič nerobí a svoje vnady naďalej s radosťou pretŕča.


Slovenská sexbomba pózovala v posteli: Jejda, veď sa jej derie bradavka von!


Pred pár dňami opäť zverejnila na svojom profile na sociálnej sieti poriadne horúce zábery. Michaela totiž pre svojich fanúšikov podrobne mapuje svoj súkromný život, a tak ich nechcela zrejme obrať ani o snímky z návštevy solária. Aj keď tam bola úplne nahá!

Našťastie neodhalila naozaj všetko. Zakryla si bradavky a ruka v rozkroku uchránila intímne partie pred zvedavými pohľadmi. No aj napriek tomu musela mnohým zrýchliť tep. 

Michaela Gašparovičová sa odfotila úplne nahá.
Michaela Gašparovičová

Páčia sa vám tieto nahé zábery Gašparovičovej?

88 % nie
áno 12 %

Hlasovalo: 1859Galéria

Michaela Gašparovičová alias Mia Michaela Gašparovičová sa odfotila Michaela Gašparovičová sa takto Michaela Gašparovičová sa nahá Slovenská silikónová sexbomba Michaela Michaela Gašparovičová. Michaela Gašparovičová rada provokuje. Michaela Gašparovičová rada pretŕča

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články