Nedeľa, 19. november 2017. Meniny má Alžbeta, zajtra Félix.

Kandidáti na župných poslancov: KSK, Volebný obvod 1, okres Košice I

Nástroje k článku



ZDROJ: ph
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Ilustračné foto
Ilustračné foto
14.10.2017 12:00

KOŠICE - Zoznam kandidátov na post župného poslanca v Košickom samosprávnom kraji za okres Košice I. Zvolení budú piati poslanci.


Por. číslo

Meno a priezvisko, titul

Vek

Zamestnanie

Obec trvalého pobytu

Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát

1

Igor Babják

48

technik

Košice - Sever

nezávislý kandidát

2

Peter Bajus, Ing.

57

ekonóm

Košice - Staré Mesto

Demokratická strana

3

Ján Bartko, Ing.

69

košickí vozičkári predseda

Košice - Sever

nezávislý kandidát

4

Peter Beňo, MUDr.

61

lekár

Košice - Staré Mesto

MOST - HÍD

5

Štefan Bereš, Ing.

50

ekonóm

Košice - Sídlisko Ťahanovce

nezávislý kandidát

6

Cyril Betuš, JUDr.

66

starosta

Košice - Sídlisko Ťahanovce

Šport do Košíc a na Východ

7

Ľubica Blaškovičová, Mgr. art.

62

herečka

Košice - Staré Mesto

nezávislý kandidát

8

Jozef Burian, Ing.

56

poslanec NR SR

Košice - Sever

SMER - sociálna demokracia

9

Ľudovít Demian, Mgr. Ing., MHA

54

THP

Košice - Sídlisko Ťahanovce

MOST - HÍD

10

Zuzana Demjanová, Ing.

27

energetička

Košice - Staré Mesto

Občianska konzervatívna strana

11

Michal Djordjevič

34

manažér

Košice - Staré Mesto

nezávislý kandidát

12

Vlastimil Eštvan, Ing.

51

správca budov

Košice - Ťahanovce

Slovenská národná strana

13

Štefan Fejko, PhDr.

68

SZČO

Košice - Staré Mesto

Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko

14

Martin Ferdinandy, Ing.

40

obchodný zástupca

Košice - Sever

JEDNOTA - ľavicová strana Slovenska

15

Jozef Figeľ, MVDr.

55

veterinárny lekár

Košice - Sídlisko Ťahanovce

OBYČAJNÍ ĽUDIA a

nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, NOVA

16

Jozef Filipko, Ing.

51

kontrolór

Košice - Sever

Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja

17

Marián Gaj

48

starosta

Košice - Sever

Šport do Košíc a na Východ

18

Peter Gašpar

39

operátor call centra

Košice - Staré Mesto

JEDNOTA - ľavicová strana Slovenska

19

Ľubomír Grega, Mgr.

59

starosta

Košice - Staré Mesto

nezávislý kandidát

20

Zoltán Hanesz, Ing.

49

poradca IT

Košice - Staré Mesto

Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja

21

Jozef Holečko, Ing., MBA

64

krízový manažér

Košice - Sever

SME RODINA - Boris Kollár

22

Miloš Ihnát, Ing. Mgr.

50

právnik

Košice - Sídlisko Ťahanovce

nezávislý kandidát

23

Dagmar Kažimírová, MVDr.

51

učiteľka

Košice - Sever

nezávislý kandidát

24

Tomáš Kišiday, Ing.

50

stredoškolský učiteľ

Košice - Sever

nezávislý kandidát

25

Jozef Kmeťko, Mgr.

34

podnikateľ

Košice - Staré Mesto

Nezávislosť a Jednota

26

Iveta Kohanová, JUDr.

52

advokátka

Košice - Staré Mesto

Komunistická strana Slovenska

27

Marek Kondáš, Mgr.

25

SZČO

Košice - Ťahanovce

Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko

28

Michal Kravčík, Ing., CSc.

61

vodohospodár

Košice - Sever

OBYČAJNÍ ĽUDIA a

nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, NOVA

29

Mariana Makó, MVDr.

44

SZČO

Košice - Sever

Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko

30

Tibor Mátyás, MUDr.

52

lekár

Košice - Staré Mesto

Šport do Košíc a na Východ

31

Juraj Mazák, Ing.

30

učiteľ a podnikateľ

Košice - Sídlisko Ťahanovce

OBYČAJNÍ ĽUDIA a

nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, NOVA

32

Jozef Molnár, Ing.

26

biomedicínsky inžinier

Košice - Sídlisko Ťahanovce

nezávislý kandidát

33

Pavol Mutafov, PhDr.

63

riaditeľ ÚPSVaR

Košice - Sever

SMER - sociálna demokracia

34

Lukáš Novák

27

podnikateľ

Košice - Sever

Demokratická strana

35

Pavol Novotný, Mgr.

46

pedagóg

Košice - Sever

VZDOR - strana práce

36

Zdeňka Olejárová, PhDr.

54

odborná učiteľka ošetrovateľstva

Košice - Sídlisko Ťahanovce

nezávislý kandidát

37

Igor Petrovčik, Ing.

43

ekonóm, aktivista

Košice - Staré Mesto

nezávislý kandidát

38

Emil Petrvalský, Ing. RNDr., CSc.

59

zástupca starostu

Košice - Sídlisko Ťahanovce

Šport do Košíc a na Východ

39

Adriana Pištejová, Mgr.

52

riaditeľka školy

Košice - Sídlisko Ťahanovce

ŠANCA

40

Jaroslav Polaček, Ing.

40

poslanec mesta Košice, poradca pre samosprávu v odpadovom hospodárstve

Košice - Sever

nezávislý kandidát

41

Lucia Rennerová, Ing.

53

SZČO

Košice - Staré Mesto

OBYČAJNÍ ĽUDIA a

nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, NOVA

42

Robert Roland, MUDr.

70

lekár

Košice - Staré Mesto

Demokratická strana

43

Mária Sadovská, Mgr.

53

stredoškolská učiteľka

Košice - Sever

OBYČAJNÍ ĽUDIA a

nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, NOVA

44

Zuzana Sedláková, PhDr.

44

mediátorka

Košice - Sever

MOST - HÍD

45

Peter Slávik, Ing.

52

podnikateľ

Košice - Ťahanovce

Šport do Košíc a na Východ

46

Zuzana Slivenská, Mgr.

28

právnička

Košice - Sídlisko Ťahanovce

nezávislý kandidát

47

Ján Struk

59

riaditeľ spoločnosti

Košice - Staré Mesto

STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)

48

Štefan Surmánek, PhDr., CSc.

64

SZČO

Košice - Sever

Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko

49

Adam Šepetka, Ing.

37

riaditeľ

Košice - Sever

Nezávislosť a Jednota

50

Miroslav Špak

42

stavebný technik

Košice - Sídlisko Ťahanovce

nezávislý kandidát

51

Andreja Takáčová, JUDr.

62

právnička

Košice - Sever

nezávislý kandidát

52

Vladimír Vágási, Mgr.

55

riaditeľ

Košice - Sever

MOST - HÍD

Najčítanejšie články